581 - 600 av 1 024
1...293031...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2022

Klubbad för

Parti silver S830 30g diverse defekt

Utrop: 200 kr

Kedja Pansar S925 1,7g längd 44,5cm bredd 1mm, springlås

50 kr

Utrop: 50 kr

Medaljing S925 3,2g höjd 3cm

Utrop: 125 kr

Hänge S830 1,1g höjd 1,8cm

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 23,2g defekt

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par S925 1,5g höjd 4,5cm

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 1,3g med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 3,9g knut, höjd 2,5cm

Utrop: 150 kr

Hänge S925 1,5g B, höjd 2,3cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 2,2g visselpipa, höjd 2,5cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 1,2g stjärna, höjd 4cm

Utrop: 50 kr

Ring S925 6,6g Ø18 groda

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 5,9g graverat

Utrop: 2 800 kr

Olja på pannå, Oläslig signatur, signerad 1915, skogsmotiv, mått 34x22cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

Utrop: 200 kr

Axel Lind (1907-2011) Oljemålning på duk. Havsmotiv. A tergo; Jungfruviken Hönö (1976-1979). Mått ca 38x45 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

4 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Peter Dahl (1934-2019). Grafik. Signerad och numrerad 153/290. Motiv Interiör med människor. Motivets mått ca 59x79 cm. Inramad. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Peter Dahl (1934-2019). Grafik. Signerad och numrerad 272/290. Motiv restauranginteriör med människor. Motivets mått ca 58x86 cm. Inramad, ej syrafritt. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Akustisk gitarr Yamaha modellFG700MS, serienummer HHY040104 i mjukt fodral.

850 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Classicl, USA snr 122890020, i hårt originalfodral. Inköpt 2019.

10 600 kr

Utrop: 8 500 kr

Ring 21K 7g graverad

Utrop: 4 000 kr