901 - 920 av 951
1...45464748 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2022

Klubbad för

Örhängen ett par silver brv 1,6g med blå sten

Utrop: 50 kr

Pärlcollier 5-radigt med odlade sötvattenspärlor 46cm, lås i oädel metall

75 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier 22,4g 43cm med karbinhake S925, odlade sötvattenspärlor Øca 6mm

375 kr

Utrop: 50 kr

Halsband med diverse råstenar 80cm bredd på stenar ca 4-10mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband med diverse råstenar 62cm, lås i oädel metall, bredd på stenar ca 4-17mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Halsband med diverse råstenar 56cm bredd på stenar ca 10-17mm, lås i oädel metall

Utrop: 50 kr

Halsband med stenar 86cm, längd på stenar ca 14-21mm lås i oädel metall

100 kr

Utrop: 50 kr

Krus asiatisk handmålad saknar lock annars i mycket gott skick höjd ca 19cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Bordspendyl med brons/mässing detaljer, porslin krackelerad i glasyren saknar nyckel höjd ca 25cm bredd ca 28 med fötter tillverkad i Frankrike signerad Petit.. Spricka vid fot höger sida

475 kr

Utrop: 400 kr

Armbandsur Tissot stål quartz, med datum modell:TO33410A med vikarmband bruksslitage

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy A51 modell:SM-A515F 128GB Dubbla simkort IMEI:355462112518959/355463112518957 med laddare ej original bruksslitage

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 12 Pro Max gold modell:A2411 IMEI:356730115203806 med laddare i originalkartong liten repa i glaset

5 600 kr

Utrop: 5 400 kr

Elgitarr med väska, saknar vevarm samt förstärkare HB-20G Harley Benton med kabel bruksslitage

250 kr

Utrop: 300 kr

Generator analog Korg volca sample digital sample sequencer med 6st AA batterier med originalkarton

650 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver ljusstakar S830 456,4g graverade och en ljuskopp av

Utrop: 3 000 kr

Ljusstakar ett par S830 fylld botten brv:263,4g höjd: 8cm K&EC 1963 bruksslitage

Utrop: 800 kr

Ljusstakar ett par S830 fylld botten brv:600,3g höjd: 9,5cm

Utrop: 1 400 kr

Supkopp 1 st Skultuna Mässingsbruk, Pierre Forsell, höjd 3cm, Ø 6cm, i originalask spricka i ytterhöljet

75 kr

Utrop: 50 kr

Kamera Rollecord DBP 1940271 DBGM i läderväska med extra linser

650 kr

Utrop: 300 kr

Objektiv Tokina ar-x macro 90mm manuell samt Tokina macro extender från 80-talet med skyddsväska i gott skick

550 kr

Utrop: 200 kr