Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2022
Bordspendyl med brons/mässing detaljer, porslin krackelerad i glasyren saknar nyckel höjd ca 25cm bredd ca 28 med fötter tillverkad i Frankrike signerad Petit.. Spricka vid fot höger sida
Mobiltelefon Samsung Galaxy A51 modell:SM-A515F 128GB Dubbla simkort IMEI:355462112518959/355463112518957 med laddare ej original bruksslitage
Mobiltelefon Apple Iphone 12 Pro Max gold modell:A2411 IMEI:356730115203806 med laddare i originalkartong liten repa i glaset
Elgitarr med väska, saknar vevarm samt förstärkare HB-20G Harley Benton med kabel bruksslitage
Generator analog Korg volca sample digital sample sequencer med 6st AA batterier med originalkarton
Supkopp 1 st Skultuna Mässingsbruk, Pierre Forsell, höjd 3cm, Ø 6cm, i originalask spricka i ytterhöljet