901 - 920 av 1 064
1...454647...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2022

Klubbad för

Armband 21K 3,8g Defekt

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Örhängen 21K 3,5g Ø20mm, med integrerade hängen

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Halsband Pansar Manglad 18K 19,0g Längd:62cm bredd:3mm, med säkerhetskedja

Utrop: 10 400 kr

Låsdel till fickurskedja 18K 2,0g defekt

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halsband Pansar 18K 2,3g Längd:44cm Bredd:1mm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Halsband Pansar 18K, defekt

450 kr

Utrop: 500 kr

Halsband Pansar S925 1,3g Längd:35cm Bredd:1mm

Utrop: 50 kr

Halsband Pansar S925 1,4g Längd:35cm Bredd:1mm

Utrop: 50 kr

Armband Ärt länk S925 2,5g Längd:16cm Bredd:2-6mm, med integrerande hängen kors med stenar

Utrop: 75 kr

Brosch tvåfärgad 18K 11,5g Höjd:40mm Bredd:40mm med diamanter 4xca0,05ct 1xca0,03ct

Utrop: 5 300 kr

Örhängen 18K 3,4g i ask, defekt

Utrop: 1 600 kr

Brosch 18K 6,1g i ask, defekt

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare S925 13,5g Längd:5cm Bredd:5-15mm

Utrop: 125 kr

Manschettknappar Mönstrade S925 9,2g Höjd:14mm bredd:17mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Fickur S800 75,7g Ø48, Manuell, Boett nr:119521 slitage, bucklor, repig

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Lagonda

Armbandsur Lagonda Sully Incabloc Ø35mm,Manuell boett nr:133029 repa på glaset med flexiband, slitet

450 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Victorinox

Armbandsur Victorinox Maverick, Ø45mm,quartz, stål modellnr:241605,refnr:140711583, datum, safirglas

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Tissot 18K Ø24mm,boett nr: H635330, bruttovikt:17,6, quartz, datum, med läderband, graverad, går ej

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Smörknivar 6st S830, Herrgård, 246,6g 160mm, i blå schatul

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Efterrättsskedar 6st S830, Herrgårds 197,4g 160mm, i blå schatul

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr