Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2022
Kamera Nikon D3100, snr:7106481, med objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6G VR, med kablage, batteri och laddare, i mjuk axelremsväska med trasiga dragkedjor, med garantipapper och manual
Objektiv Tamron, USD Ø58 Di, SP 90mm F/2.8 1:1 Macro, F004, 008852, Ultrasonic Silent Drive, för Nokia, med dubbla linsskydd, utan emballage
Surfplatta Samsung Galaxy tab A, modellnr: SM-T515, serienr: R52N307F5NE, IMEI:35264811618001, 32GB, fabriksåterställning ej möjlig, kod:1234, med laddare
Laptop HP Pavillion Notebook PC, Product-id:W9U83EA#UUW, 000325-80549-85336-AAOEM, serienr:5CD63257RM, Modellnr:14-al087no, 3165NGW, RMN:TPN-Q171, med väska och laddare
Laptop Lenovo Legion Y530-15ICH, modellnamn: 81FV, S/N: PF18VE0P MTM:81FV005GMX, Mfg Date: 18/07/15, Factory ID:JVHFC1, MO:PF9XB8715011, med laddare, Ej fabriksåterställd eller tömd efter tidigare ägare, KOD:8635
Fritid Sport
Golfset, Klubbor:RBZ nr, 6,8,9 samt P, 1 Callaway Mavrik, Ping G410, Taylormade Burner, 1 Chipperblackstripe 35, alla klubbor med slitage, i sliten golfbag Tom Wishon Golf. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.
John Ericson (1877-1951), olja på duk, hamn vy, signerad och dateras 1917, mått: 118-84cm i träram. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.
Collier doserad 18K brv: 19,8g längd: 50,5cm bredd: 5-7mm med odlade saltvattenpärlor Ø4,5-8,1 mm