661 - 680 av 998
1...333435...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2022

Klubbad för

Charles Sjöholm (1933-), grafiskt blad, inramad signerad , nr 121/260, Skärgårdsmotiv, motivets mått ca 30x39cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans

300 kr

Utrop: 375 kr

Veikko Aaltona (1910-1990),Blandteknik, motiv; kvinna i månsken, motivets mått ca 63x49cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans

200 kr

Utrop: 300 kr

Lars Norrman (1915-1979), Olja på pannå, Signatur på motiv och signerad a tergo, "Portugal 9/9 1968 Lars Norrman", mått ca 14x26,5cm, inglasad, ej undersökt utan ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans

550 kr

Utrop: 400 kr

Lars Norrman (1915-1979), Olja på pannå, Signatur på motiv och signerad a tergo, "Mexico 9/9 1968 Lars Norrman", mått ca 15x26,5cm, inglasad, ej undersökt utan ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans

550 kr

Utrop: 400 kr

Armband 18K 40,7g längd: 19cm bredd: 9mm kistlås

Ring 18K 12,2g Ø17½ tvåfärgad med diamanter 5xca0,02ct

Ring 18K 7,1g graverad

Utrop: 3 300 kr

Ring 23K 2,4g defekt

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 5,5g graverad

Utrop: 2 600 kr

Armring 23K 15,2g öppen modell

Utrop: 9 100 kr

Collier 23K 30,4g längd: 51cm bredd: 3mm s-lås

Utrop: 18 200 kr

Ring 18K 2,6g Ø16 vitguld med diamanter 1xca0,30ct 18xca0,01ct 16xca0,005ct

Ring 18K 2,3g Ø16½ vitguld med diamanter 1xca0,58ct pique 1xca0,52ct pique

5 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband X-länk 18K 29,8g längd: 19,5cm bredd: 15mm kistlås

Utrop: 15 600 kr

Kedja Venezia 18K 14,7g längd: 44cm bredd: 2mm springring

Utrop: 7 700 kr

Hänge 18K 5,4g defekt

Utrop: 2 600 kr

Kedja Cordel 10K 71,1g längd: 58,5cm bredd: 6mm karbinhake 14K

13 800 kr

Utrop: 16 000 kr

Kedja Singapore 18K 1,7g längd: 42cm bredd. 1mm springring

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 0,4g hjärta höjd: 1,5cm

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,6g med sten höjd: 1,2cm

125 kr

Utrop: 125 kr