Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2022
Charles Sjöholm (1933-), grafiskt blad, inramad signerad , nr 121/260, Skärgårdsmotiv, motivets mått ca 30x39cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans
Veikko Aaltona (1910-1990),Blandteknik, motiv; kvinna i månsken, motivets mått ca 63x49cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans
Lars Norrman (1915-1979), Olja på pannå, Signatur på motiv och signerad a tergo, "Portugal 9/9 1968 Lars Norrman", mått ca 14x26,5cm, inglasad, ej undersökt utan ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans
Lars Norrman (1915-1979), Olja på pannå, Signatur på motiv och signerad a tergo, "Mexico 9/9 1968 Lars Norrman", mått ca 15x26,5cm, inglasad, ej undersökt utan ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20,Stockholm. Ta med kvitto. Betalas på Kaplans
Ring 18K 2,6g Ø16 vitguld med diamanter 1xca0,30ct 18xca0,01ct 16xca0,005ct