Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 mars 2022
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Sarah Wallet, Epi, cremefärgat skinn, 19x10 cm, kontokort, mynt, sedel, bruksslitage, bläckfläckar.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, ormskinn, rött läder, 19x10cm, mynt, kort, sedel, slitage på hörn.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LONGCHAMP, svart lack, 19x10cm, kort, mynt, sedel, märke på baksidan.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, orange water snake, 19x10cm, 8st kontokortsfack mynt, sedel.
VÄSKA, MIU MIU, beige skinn, guldfärgade beslag, 37x25x16cm, avtagbar axelrem, slitage på hörn.
COLLIER, SOPHIE BY SOPHIE, Childhood, olika stenar, förgyllt silver, 44 cm, smyckespåse.
SMYCKESET, SOPHIE BY SOPHIE, halsband förgyllt silver, stjärna, 44 cm, örhänge, förgyllt silver, stjärna, krok, smyckespåse.