161 - 180 av 244
1...8910...13 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 april 2022

Klubbad för

Mynt Svenska mynt

MYNT, 21,6K guld, 20 Kronor, 1925, Gustaf V, kvalité ca 1+, diameter 23 mm, vikt 9,0 g.

6 500 kr

Utrop: 7 500 kr

Mynt Svenska mynt

6 MYNT, 21,6K guld, 1 st 20 Kronor 1889, 2 st 10 Kronor 1883-1901, 3 st 5 Kronor 1901, kvalité ca 01 - 0, total vikt 24,6 g.

Utrop: 16 000 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, 1 Krone, 1895, Norge, kvalité ca 1?, diameter 25 mm, vikt 7,3 g.

Utrop: 350 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, 21,6K guld, 10 Kronor, 1876, Oscar II, kvalité ca 1+, diameter 18 mm, vikt 4,5 g, repa.

Utrop: 3 200 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, 14K guld, totalvikt 17,9 g, etui, skador.

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, kulspet, doublé, 1/20 micron, etui.

400 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, kulspets, doublé, 1/20 micron, etui.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, kulspet, doublé, 1/20 micron, fodral, etui.

PORTFÖLJ, CHANEL, brunt skinn, guldfärgade beslag, 38x28x6 cm, hologrammärkt 4099794, år 1997-1999.

4 500 kr

Utrop: 5 000 kr

PORTFÖLJ, BROOKS BROTHERS, svart skinn, silverfärgade beslag, 42x32x10 cm, nyckel, hänglås, axelrem.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, HERMÈS, Ferre Tout, mörkblått tyg, bruna band, 42x30x10 cm, slitage på hörn.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, HERMÈS, Ferre Tout, grönt tyg, gröna samt blå band, 42x30x10 cm, slitage på hörn.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, DUNHILL, brunt läder, mörkbrun canvas, guldfärgade beslag, 50x25x25 cm, slitage på hörn.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

MANSCHETTKNAPPAR, DUNHILL, guldfärgade, svart detalj.

Utrop: 600 kr

500 kr

Utrop: 600 kr

MANSCHETTKNAPPAR, DUNHILL, silverfärgade.

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, PERSOL, 649, 24/86, 54 20, melerade bågar, svarta glas.

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, PERSOL, 649, 24/33 50 20, melerade bågar, bruna glas.

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, AR8077, 5088/87, 5021, mörkblå bågar, svarta glas.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Eric-02, TF595-F, 55 19, melerade bågar, bruna glas (lite repor), etui, ytterkartong.

Utrop: 1 600 kr