581 - 600 av 834
1...293031...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 februari 2022

Klubbad för

Solglasögon,1 Par, Barton Perreira, Hakan Square, 54¤18-145 med tygpåse i originalfodral

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Vas, Aluminia, Julen 1907, höjd: 14,5cm

Utrop: 125 kr

Juldekoration 2017 Georg Jensen längd:11cm, guldpläterad, i orginalask

100 kr

Utrop: 100 kr

Juldekoration 2016 Georg Jensen längd: 8,5cm, guldpläterad, i originalask

225 kr

Utrop: 100 kr

Cocktailkanna, Stelton, Höjd:19cm bredd:8cm (1 Liter), rostfritt stå, sked saknas

350 kr

Utrop: 200 kr

Vinglas, 4 stycken, Holmegaard, Höjd:10 cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Likörglas,3 stycken, Holmegaard Tivoli, Höjd 9,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Snapsglas 7 stycken, Holmegaard Tivoli, Höjd:10,4cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Portvinglas, 6 stycken, Holmegaard Tivoli, Höjd 8,7cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Henry Heerup (1907-1993), Litografi, "Svanen", 66,5x47cm inkl ram, signerad och numrerad 414/500, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm

550 kr

Utrop: 600 kr

Henry Heerup (1907-1993), Litografi, "Regn", 66,5x47cm inkl ram, signerad och numrerad 414/500, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm

Utrop: 600 kr

W. Hansen, Litografi, 66,5x47cm inkl ram, signerad och numrerad 4/300, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm

Utrop: 600 kr

Bent Holstein (1942-), Olja på duk, "Arizona Room", 78,5x63,5cm inkl ram, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm

Utrop: 1 500 kr

Jack Kampmann (1914-1989), Litografi, 31,1x32,3cm inkl ram, signerad, numrerad och daterad 193/300 1981, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm

Utrop: 300 kr

Jörgen Nash (Danmark, 1920-2004), Litografi, signerad, numrerad och daterad 170/250 1994, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm

250 kr

Utrop: 300 kr

Carl-Henning Pedersen (1913-2007), Litografi, 72x60 inkl ram, signerad, numrerad och daterad 1997, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring S830 5,3g Øställbar storlek

200 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 brv 8,1g Ø17¼ bredd: 6mm med små vita stenar

Utrop: 275 kr

Ring S925 3g Ø17

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring Kum Kum S925 brv 17,3g Ø17 med pärla

Utrop: 600 kr