Avslutad | Pant – Tisdag 22 februari 2022
Solglasögon,1 Par, Barton Perreira, Hakan Square, 54¤18-145 med tygpåse i originalfodral
Henry Heerup (1907-1993), Litografi, "Svanen", 66,5x47cm inkl ram, signerad och numrerad 414/500, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm
Henry Heerup (1907-1993), Litografi, "Regn", 66,5x47cm inkl ram, signerad och numrerad 414/500, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm
W. Hansen, Litografi, 66,5x47cm inkl ram, signerad och numrerad 4/300, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm
Bent Holstein (1942-), Olja på duk, "Arizona Room", 78,5x63,5cm inkl ram, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm
Jack Kampmann (1914-1989), Litografi, 31,1x32,3cm inkl ram, signerad, numrerad och daterad 193/300 1981, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm
Jörgen Nash (Danmark, 1920-2004), Litografi, signerad, numrerad och daterad 170/250 1994, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10 Stockholm
Carl-Henning Pedersen (1913-2007), Litografi, 72x60 inkl ram, signerad, numrerad och daterad 1997, visas och hämtas på Sefina Vasagatan 8-10, Stockholm