521 - 540 av 1 024
1...262728...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022

Klubbad för

Kedja doserad Bismarck 18K 19,7g, längd 46 cm, skadad lås, defekt fjäder

Utrop: 9 000 kr

Kedja Ankarlänk 18K 32,6g, längd 58 cm, bredd 4 mm, kistlås, Jo'Ans

Utrop: 20 000 kr

Hänge 18K vitguld 1,0g, med diamanter 1x ca 0,07ct, 6x ca 0,02ct, briljantslipade, höjd 1,3 cm (inkl. ögla), bredd 7 mm

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 6,8g, gravyr, diamanter

Utrop: 3 100 kr

Ring 18K 14,1g defekt

Utrop: 6 500 kr

Hänge 14K tvåfärgad 2,2

Utrop: 800 kr

Kedja Venezia 18K vitguld 7,1g, längd 45 cm, bredd 1 mm, springring, Balestra

Hänge 18K vitguld 11,1g, kors med diamanter 305x ca 0,01ct, briljantslipade, höjd 5 cm (inkl. ögla), bredd 33 mm

Armband 18K 25,9g, längd 19 cm, bredd 18 mm, kistlås

Utrop: 13 200 kr

Armband X-länk 18K 14,3g, längd 20 cm, bredd 8 mm, kistlås, Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget / Boliden, 1952

Utrop: 7 200 kr

Ring 18K 5,4g skev

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Mynt Övrigt

Mynt 21,6K (0,900) 8,1g, 1 - Azadi, Iran, 1389, Ø22 mm

3 600 kr

Utrop: 4 300 kr

Hänge, 21K, 6,5g, "Ankare/ratt" Höjd: 34 mm.

Utrop: 4 000 kr

Jubileumsmynt, Sverige 2000 Kr, Stockholms Slott 250 År 1754 - 2004, 21,6K guld (90%), 12g

Utrop: 6 400 kr

Mynt Övrigt

Mynt 21,6K (0,900) 4,1g, 1 - Azadi, Iran, 1383, Ø19 mm

Utrop: 2 200 kr

Mynt Övrigt

Mynt 21,6K (0,900) 2,0g, 1 - Azadi, Iran, 1383, Ø16 mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband 21K 2,8g, repor/skador

Utrop: 1 400 kr

Kedja Kejsarlänk S925 126,4g, längd 57 cm, bredd 6 mm, karbinhakelås

Utrop: 1 600 kr

Armband Kejsarlänk S925 50,7g, längd 21 cm, bredd 6x6 mm, kistlås

Utrop: 600 kr

Kedja Kejsarlänk 14K tvåfärgad 82,4g, längd 59,5 cm, bredd 5x5 mm, kistlås

Utrop: 30 000 kr