401 - 420 av 1 024
1...202122...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022

Klubbad för

Klockarmband 18K 31,0g modell X-länk med kistlås, längd 16 cm, bredd 18 mm, tiillv. Clareus Tore, Stockholm, obetydligt ytslitage

11 800 kr

Utrop: 14 200 kr

Kedja Pansar 18K 5,9g, längd 60 cm, bredd 1 mm, springring, Balestra, importstämplad

Utrop: 3 000 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare 18K 6,5g, med diamant 1x ca 0,02ct, briljantslipad

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 18K 9,8g, tre släta ringar med gravyr

Utrop: 4 400 kr

Klackring 18K brv 6,0g Ø20½, med mörkgrön sten, Ekströms, Falköping, 1968, datumgravyr, mindre ytslitage

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 0,4g, höjd 1,5 cm (inkl. ögla), Guldvarubolaget Ahlberg & Berg, Stockholm, 1952

Utrop: 275 kr

Ring 18K brv 2,9g Ø17¾, med blå stenar, mindre nagg, tillv. 1955, datumgravyr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 4,4g, gjord av ring, gravyr

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K vitguld 0,6g, hjärta, diamant 1x ca 0,02ct, åttkantsslipad, höjd 1,8 cm (inkl. ögla), bredd 13 mm, GFAB

350 kr

Utrop: 425 kr

Kedja Venezia 18K vitguld 3,7g, längd 42 cm, bredd 1 mm, Balestra, importstämplad, springring

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 1,4g, mindre ytslitage

Utrop: 600 kr

Ring i tre delar 18K trefärgad 5,1g Ø18, stämplad CGH, aningen skeva

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K brv 0,5g, med vit sten

Utrop: 175 kr

Parti guld 18K brv 11,6g, sten/defekt/gravyr

Utrop: 4 600 kr

Parti guld 18K brv 4,1g, med pärlor

Utrop: 850 kr

Kedja Pansar 18K 5,8g, längd 42 cm, bredd 2 mm, UnoAerre, Italien, springring

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 3,6g Ø19, med vita stenar, mindre ytslitage

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K brv 20,3g, sten/defekt

Utrop: 7 400 kr

Parti guld, 14K, brv 59,5g, smyckeset gult guld med svarta stenar.

13 000 kr

Utrop: 15 600 kr

Ring 18K tvåfärgad 1,8g Ø18½, med diamant 1x ca 0,005ct, åttkantsslipad

Utrop: 1 200 kr