Avslutad | Pant – Tisdag 8 februari 2022
Klubbad för
Klockor LIP
Rolex, Oyster Perpetual, Submariner, herrur, stål, 40mm, automatisk, safirglas, svart keramisk ring (cerachrom), Fliplocklänk, viklås (glidelock), extra länkar, Refnr: 114060, Snr: 8087M6P0, certifikat mars 2020, box samt ytterkartong
Hans Erik Persson, "I sjön", linoleumsnitt, signerad och daterad 78, numrerad 7/25, 30x21cm, i ram
Pär Lindblad (1907-1981), färglitografi, signerad, numrerad 33/50, 36x50cm, i ram med graverad plakett, tejpad på baksidan . Visas och hämtas på Sefina Gävle
Zenith, fickur, S800, 48mm, två boetter, boettnr: 2900257/8765, 24-timmars visning, liten sekundvisare, kedja i oädel metall