Avslutad | Pant – Tisdag 1 februari 2022
Ljusstakar 3st Skultuna Mässingsbruk, design Pierre Forsell, modell: Tulpan, höjd 18,5-22cm
Lasse Åberg färglitografi 93/175, signerad, Tre apor, 63x76cm, i ram utan glas, Visas och hämtas på Sefina, Stora Gatan 38 i Västerås
Litografiskt tryck 19/30, signerad HB -93, Musse Pigg med kaktus, 28,5x 40,5cm, i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora gatan 38 i Västerås
Litografiskt tryck, Musse Pigg schack, 39,5x27cm, i ram, Visas och hämtas på Sefina, Stora Gatan 38 i Västerås
Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat nr 76/200 signerad Marion Belin, Västeråsmotiv, 33x40cm i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås
Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat nr 198/200 signerad Marion Belin, 18x17cm i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås
Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat, signerad Marion Belin, 16,5x11cm, i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås
Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat nr 16/250 signerad Marion Belin, 11,5x16cm i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås
Akustisk gitarr Ibanez med mickrofon, modell: PF15ECE-BK 14-04, snr: 14-04K 170144937, made in China, mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare Ibanez, modell Ibz10 bv2-U, snr: BN01U17110001, skador i faner, 2 kablar