161 - 180 av 1 051
1...8910...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 februari 2022

Klubbad för

Figurin Sjöjungfru Rejmyre, höjd 23cm

Utrop: 250 kr

Vas Kosta Boda, design Ulrica Hydman Vallien, modell: Mine, höjd 19cm

400 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar 1 par Gustavsberg, design Josef Ekberg, glaserat flintgods10,5cm

Utrop: 375 kr

Karaff Rörstrand, design Maria Olofsson, modell Taktil, höjd 24cm

Utrop: 375 kr

Vas Uppsala-Ekeby Gefle, glaserat flintgods, höjd 21,5cm

350 kr

Utrop: 375 kr

Figurin Gustavsberg design Lisa Larsson, modell Emma, höjd 15,5cm, nagg på tå

3 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar 1 par Skultuna Mässingsbruk, No 80, höjd 20cm

550 kr

Utrop: 425 kr

Ljusstakar 3st Skultuna Mässingsbruk, design Pierre Forsell, modell: Tulpan, höjd 18,5-22cm

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas Skultuna Mässingsbruk, sign: Pierre Forsell, Ø 10cm, höjd 17cm

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Lasse Åberg färglitografi 93/175, signerad, Tre apor, 63x76cm, i ram utan glas, Visas och hämtas på Sefina, Stora Gatan 38 i Västerås

Utrop: 1 200 kr

Litografiskt tryck 19/30, signerad HB -93, Musse Pigg med kaktus, 28,5x 40,5cm, i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora gatan 38 i Västerås

300 kr

Utrop: 375 kr

Litografiskt tryck, Musse Pigg schack, 39,5x27cm, i ram, Visas och hämtas på Sefina, Stora Gatan 38 i Västerås

300 kr

Utrop: 375 kr

Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat nr 76/200 signerad Marion Belin, Västeråsmotiv, 33x40cm i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås

Utrop: 425 kr

Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat nr 198/200 signerad Marion Belin, 18x17cm i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås

Utrop: 425 kr

Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat, signerad Marion Belin, 16,5x11cm, i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås

350 kr

Utrop: 425 kr

Marion Belin Offsettryck delvis handkolorerat nr 16/250 signerad Marion Belin, 11,5x16cm i ram, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Ibanez med mickrofon, modell: PF15ECE-BK 14-04, snr: 14-04K 170144937, made in China, mjukt fodral

700 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare Ibanez, modell Ibz10 bv2-U, snr: BN01U17110001, skador i faner, 2 kablar

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K 4,7g Ø16¾ med odlad pärla, röd sten och diamant ca0,04ct

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 5,0g Ø18¼ vitguld med odlad pärla och diamanter 6xca0,01ct

3 200 kr

Utrop: 2 200 kr