Avslutad | Klockor – Lördag 18 december 1999
ENSTENSRING 18K vitguld ca 0.97 ct. G(TW)/VVS1, stl 16 1/2mm
Visa varaKlockor Tissot
TISSOT, herrur, 18K guld, quartz, safirglas, datum, gravyr, läderband, box, oanvänd, november 1999.
Klockor Ebel
EBEL, Lichine, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, cert, box, november 1995.
ERITIME, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld, längd 164-168 mm.
ROLEX, Submariner, herrur, stål, Ref 16610, safirglas (repigt), 3 st. x-tra länkbitar, cert, box, 1990.
Klockor Baume&Mer
BAUME&MERCIER, herrur, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, oanvänd, box.
Klockor Baume&Mer
BAUME & MERCIER, damur, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, oanvänd, box.
Klockor Bulova
BULOVA, herrur, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1950-tal, läderband, urtavla skadad.
OMEGA, Seamaster, kronograf, herrur, guld / stål, quartz, integrerad länk, numrerad, oanvänd, box.