Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 156

Varunr: 1 821 633

Smycken

Collier

COLLIER, medaljong, förgyllt 18K guld, öppningsbar, 6 gammalslipade diamanter, Carl Tengstedt & Son, antik, höjd 55 mm, längd på kedjan 39 cm, vikt 64,9 g, diamanterna har små skador samt nagg.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.