Avslutad | Fashionabla – Torsdag 17 februari 2022
Klubbad för
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, GG, marint läder, guldfärgat spänne, längd 102 cm, bredd 4 cm, repigt.
Kläder Stövlar
STÖVLETT, BOTTEGA VENETA, marin läder, flätade detaljer, stl 34½, klack 4cm, skopåse, visst slitage på tån.
Kläder Skor
SKOR, GUISEPPE ZANOTTI, wedge sneaker, blått skinn, guldfärgade detaljer, stl 36, klack 9cm.
Accessoarer Scarves
SJAL, MISSONI, 44% akryl, 31% nylon, 10% ull, 6% viscose, 170x50 cm, svart, grå, vit.
SOLGLASÖGON, SALVATORE FERRAGAMO, SF757S, 255, nougatfärgade bågar, bruna glas, lite repor, saknar etui.