Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 januari 2022
VÄSKA, MULBERRY, Leighton, marint läder, guldfärgade beslag, 32x24x13 cm, axelrem.
Kläder Skor
SKOR, VALENTINO, Garavani, Rockstud sandal, svart skinn, nitar, flerfägade stenar, stl 37½, klack 7 cm, skopåse.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, GUCCI, Guccissima, grönt läder med monogram, guldfärgat spänne, längd 90 cm, bredd 4 cm, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, wallet on chain, rött quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, 18x12 cm, tidigt 90-tal, skadat lås.
ARMRING, HERMÈS, Clic H, marin emalj, guldfärgad metall, 5,5 cm i diameter, låset är skadat.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, ALEXANDER McQUEEN, svart skinn, silverfärgat spänne, längd 90 cm, dustbag.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, guldfärgade med halvpärla, 9 cm, clips, plakett på baksida.
ARMBAND, LOUIS VUITTON, Logomania Charm, guldfärgad kedja med berlocker, längd 17-20 cm, smyckespåse.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, HERMÈS, H Constance Belt, svart/khaki läder, silverfärgat spänne, vändbart läder, längd 75 cm, bredd 3,1 cm, E in square år 2001, ask.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Spike Pump, cerise lack, röda nitar, stl 35, klack 12cm, skopåsar.