Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 januari 2022
VÄSKA, PRADA, Backpack, svart vela nylon canvas, 24x30x12 cm, certifikat, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Large Twin Pocket Tote, grått kalvskinn, silverfärgade beslag, 30x25x16 cm, axelrem.
VÄSKA, GUCCI, Vintage Web Crossbody Flap, beige/tan microguccissima coated canvas, tanfärgat läder, 15,5x19x8 cm, missfärgad del av läder.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Chyc, blått kalvskinn, guldfärgade beslag, 35x25x15 cm, slitage, skador på handtag.
VÄSKA, GUCCI, Vintage Turnlock Handbag, tan kalvskinn, roséguldfärgade beslag, 23x24x8 cm, dustbag, slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Pochette Passeport, monogram canvas, 19x13x2 cm, kort, mynt, sedel.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Drawstring Backpack, svart canvas, brunt läder, 22x28x9 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Shopping GM, monogram canvas, 35,5x38,5x16 cm, enstaka fläckar på läder.
VÄSKA, CHANEL, Gabrielle Tote, svart chevron kalvskinn, guldfärgade beslag, 31x19x16 cm, hologrammärkt 15653589, mindre fläck i foder.
VÄSKA, CHANEL, Central Station Tote, svart/beige canvas med motiv, silverfärgade beslag, 33x25x10 cm, hologrammärkt 11168123, skadade handtag.
VÄSKA, MARC JACOBS, The Trompe L'oeil Snapshot, röd/svart canvas, 19x10x7 cm, axelrem.
VÄSKA, MARC JACOBS, The Trompe L'oeil Snapshot, tan/svart canvas, 19x10x7 cm, axelrem.
VÄSKA, PRADA, Cahier Lion, brunt skinn, svart saffianoläder, guldfärgade beslag, 26x19x9 cm, axelrem, lite repor på baksidan.
Kläder Skor
SKOR, YSL, Trib Toe, Antriacite, metallic skinn, stl 39, klack 11 cm, platå 3 cm, kartong.