601 - 620 av 883
1...303132...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 januari 2022

Klubbad för

Ring, 18K 3,8g graverad

Utrop: 1 700 kr

Hänge, 21K 7,3g höjd: 34mm

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Parti guld, 18K 23,3g defekt med stenar

Utrop: 10 200 kr

Hänge, 21K 1,3g höjd: 25mm

Utrop: 700 kr

Parti guld, 21K 5,2g graverat och trasigt

Utrop: 2 700 kr

Örhängen, ett par 18K 1,8g höjd: 15mm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par 18K 2,7g

Utrop: 2 000 kr

Örhängen, ett par 18K 1,4g med stenar

Utrop: 1 000 kr

Halssmycke, S925 39,5g Alton

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver, S925 71,7g defekt

Utrop: 550 kr

Gitarr, akustisk Lugnås Granada snr: DG041435, lackskada baksida kropp samt på sargkant, i mjukt fodral bruksslitage

Utrop: 550 kr

Väska, Louis Vuitton, Brittany, Damier Ebene noir, i dustbag, kvitto 2016

Plånbok, Louis Vuitton Victorine Damier Ebene röd, 12x9cm, i dustbag och originalkartong

Skål, Mateus Basic plommon, höjd: 10cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Fat, Mateus Ocean Ø39cm, liten nagg

250 kr

Utrop: 300 kr

Kamera, Fuji film Instax mini 11, i originalkartong, med batterier, i originalkartong

300 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon, Samsung Galaxy A41, 64GB, SM-A415F/dsn, imei: 357224280141552, med laddare och hörlurar, i originalkartong

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Plånbok, Wera, svart, 18,5x9,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok, Nordsam, brunt skinn, 23x12cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Fodral, till Ipad, Dbramanto1928, 30x22cm

175 kr

Utrop: 50 kr