Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2022
Elgitarr Epiphone Gothic Les Paul Studio USA snr. EE080607883, repor samt stötskador på kroppen, en sträng saknas, i mjukt fodra
Elgitarr Epiphone Special II 2006, China, snr. SJ06101683, repor och lack skador, modell platta skadad, i hårt fodral
Elgitarr Greco, Japan, lack och stötskador, felaktig modellplatta, i hårt fodral
Elgitarr Squier by Fender Strat Affinity series, vänsterhänt, China, snr CY02023799, lack och stötskador, i kartong
Mobiltelefon Sony Xperia 1 II, 256GB modell XQ-AT51, Snr:QV711DDD3F, med laddare, hörlurar i kartong
Elgitarr Epiphone Gibson Les Paul, Korea, snr L6120575, lack och stötskador, gummiplupp till switchen saknas, i mjukt trasigt fodral
Elgitarr Fender Stratocaster 50 years anniversary, USA, snr. DZ4254124, lack och stötskador, en sträng saknas, i hårt original fodral
Elgitarr Godin Artisan TC snr. 10378, lack och stötskador, knopp på switchen saknas, i mjukt fodral
Elgitarr Fender Telecaster 50's classic series, Mexico, snr. MZ5206495, lack och stötskador, i mjukt Fender fodral
Väska, Fendi, i jeanstyg, 30 x 40cm, med insydd portmonnä, Snr: Ae42642
Visa varaElektronik Övrigt
Högtalare, Bose S1 Pro, Snr: 079115Z92360770AE, med strömkabel. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17 i Stockholm.
Damur okänt märke 14K i boett och 18K i länk 18,3cm, defekt urtavla, graverad boett, Snr: 153766, Bruttovikt: 18,4g