Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2022
Klubbad för
Vas, Orrefors, design: Helen Krantz, modell: Fungi, höjd: 35cm, signerad HZ 4892-29. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans
Figurin bisonoxe, Upsala-Ekeby, design: Göran Andersson, höjd: 25cm längd: 30cm, signerad: 3003G, litet nagg på ena hornet samt fotnagg
Ljusstakar ett par i glas, Orrefors, design: Efva Attling, modell: Amor Vincit Omnia, höjd: 27cm, ring i S925. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans.