581 - 600 av 1 326
1...293031...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2022

Klubbad för

Parti silver S830 70,2g udda

Utrop: 450 kr

Georg Jensen Bloom Ljuslykta Øca8,5cm

Utrop: 200 kr

ALF EKBERG Skulptur i stengods, signerad., äpple delvis förgyllt. Sockel med signering, höjd 9 cm.

850 kr

Utrop: 850 kr

Ljuslykta Målerås Glasbruk modell Athena designad av: Mats Jonasson

125 kr

Utrop: 150 kr

Ljuslykta Målerås Glasbruk modell Flora designad av: Mats Jonasson

125 kr

Utrop: 150 kr

Konst Skulpturer

LISA LARSON figurin sköldpadda Gustavsberg

600 kr

Utrop: 200 kr

Konst Skulpturer

Erich & Ingrid Triller (Sverige, 1898-1972) Vas mini höjd:6cm, signerad, A97

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Kerstin Tillberg Espressokoppar 4st med fat, högbränt stengods, handmålat

Utrop: 300 kr

STOFF "Nagel The Bowl" Skål och ljusstake i mässing höjd:5cm Ø13,8 cm, i dustbag, kan byggas ihop med andra delar ur Stoff Nagels serie

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Kaj Franck (Finland, 1911-1989) Pokal , Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, flerfärgat glas, 18cm, signerad

2 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Oiva toikka (1931-2019) nuutajärv notsjö Vas, glasblåst flerfärgad, signerad, höjd:26cm

4 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaj Franck (Finland, 1911-1989) Pokal , Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, flerfärgat glas, 21,5cm, signerad

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Apple Ipad 7e generationen surfplatta modell: A2197, 32gb s/n:DMPZPT9AMF3M med laddare i kartong,återställd med fodral

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Samsung Galaxy watch 3 SM-R845F, s/n:355270/11/047550/6, i originalkartong med laddare, slitet läderarmband

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Armani Jeans Väska längd:36cm, höjd:28cm, bredd:14cm, marinblå

475 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Les Paul standard 50-60-tal epipgone USA s/n:09061506786, cherry burst, i mjukt fodral

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Alain Berck-Vitz (f. 1953) Litografi monogramsignerade ABV, signatur, bladets mått: 51x65cm, vit träram

Utrop: 500 kr

BREITLING Chronomat 44, flying fish, 44mm, stål, automat, kronometer, kronograf, safirglas, viklås, exktra länkbit, ref:AB011010, sn: 3042998, cert franks ur oktober 2014, i box, repig

26 000 kr

Utrop: 31 500 kr