Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2022
ALF EKBERG Skulptur i stengods, signerad., äpple delvis förgyllt. Sockel med signering, höjd 9 cm.
STOFF "Nagel The Bowl" Skål och ljusstake i mässing höjd:5cm Ø13,8 cm, i dustbag, kan byggas ihop med andra delar ur Stoff Nagels serie
Kaj Franck (Finland, 1911-1989) Pokal , Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, flerfärgat glas, 18cm, signerad
Kaj Franck (Finland, 1911-1989) Pokal , Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, flerfärgat glas, 21,5cm, signerad
Apple Ipad 7e generationen surfplatta modell: A2197, 32gb s/n:DMPZPT9AMF3M med laddare i kartong,återställd med fodral
Samsung Galaxy watch 3 SM-R845F, s/n:355270/11/047550/6, i originalkartong med laddare, slitet läderarmband
Elgitarr Les Paul standard 50-60-tal epipgone USA s/n:09061506786, cherry burst, i mjukt fodral
Alain Berck-Vitz (f. 1953) Litografi monogramsignerade ABV, signatur, bladets mått: 51x65cm, vit träram