Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2022
Klubbad för
Litografi av Sven Erixon X:et, daterad 1962, (1899-1970), signerad i trycket, motivets mått 15x18cm, numrerad 262, i ram
Fritid Övrigt
Cykel Velo City Signature 7 Ane Lux 16, sernr:W16610855, strl M - 47, med lås och 1st nyckel, kvitto, bruksslitage. Skickas ej, visas och hämtas (mot uppvisande av kvitto) i Västerås, Stora Gatan 38.
Hänge 18K 1,1g höjd:15mm inkl ögla bredd:9mm vitguld med gröna stenaroch diamanter 40xca0,008ct