181 - 200 av 1 326
1...91011...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2022

Klubbad för

Tavla Olja på pannå, Gunnar Zetterström (1902-1965), motivets mått 39x26,5cm, i ram

400 kr

Utrop: 500 kr

Litografi av Sven Erixon X:et, daterad 1962, (1899-1970), signerad i trycket, motivets mått 15x18cm, numrerad 262, i ram

300 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Övrigt

Cykel Velo City Signature 7 Ane Lux 16, sernr:W16610855, strl M - 47, med lås och 1st nyckel, kvitto, bruksslitage. Skickas ej, visas och hämtas (mot uppvisande av kvitto) i Västerås, Stora Gatan 38.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja Ärtlänk 18K 21,1g 72,5cm bredd:3mm

8 000 kr

Utrop: 9 400 kr

Armband Fiskben 18K 36,6g 20cm bredd:6mm

Utrop: 18 000 kr

Armband Bismarck 18K 29,8g 19cm bredd:5mm med säkerhetskedja en låsåtta saknas

Utrop: 13 200 kr

Kedja 23K 30,4g 49cm bredd:3mm, länk skadad

Armring 18K 15,6g Ø6cm med säkerhetskedja och låsåtta, bucklig

Örhängen Creoler 18K 2,2g Ø2,2cm, ett par

Örhängen 18K 0,8g ett par Creoler trasiga

Utrop: 350 kr

Ring 21K 1,4g Ø17¼ hjärta med stenar, skev

Utrop: 600 kr

Ring 23K 4,6g Ø21¼ bucklig, graverad

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 5,0g Ø21¼ graverad

Utrop: 2 600 kr

Klackring 18K 4,3g Ø19¼ med grön sten, skev i skenan

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 3,0g, trasigt, buckligt, sten

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 14K 2,9g trasigt, buckligt, sten

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 2,4g höjd:22mm inkl ögla bredd:15mm med blå sten och diamanter 35xca0,01ct

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K 1,1g höjd:15mm inkl ögla bredd:9mm vitguld med gröna stenaroch diamanter 40xca0,008ct

2 300 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K 4,2g Ø16¾ vitguld med diamanter 35xca0,01ct

Utrop: 2 800 kr

Kedja Venezia 18K 2,8g 50cm bredd:1mm vitguld

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr