Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 januari 2022
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Angus, 65 14, bruna bågar, bruna glas (lite repor) , etui.
SOLGLASÖGON, HACKETT, Cat 3, 12 P, 57 18, ljusbruna bågar, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, RL 7008, 9004/73, 64 14, bruna bågar, bruna glas, etui (skadat).
VÄSKA, GIVENCHY, Nightingale, svart kalvskinn, Ruthenium-Finish Metal, 42x30x17 cm, axelrem, skada i läder vid vänster sida om handtag, bruksslitage.
RYGGSÄCK, GUCCI, Blind For Love, gult tyg/nylon, vita och blå detaljer, 28x38x13 cm.
MAGVÄSKA, BALENCIAGA, Monogramme Leather Belt bag, silverfärgat läder, bälte i reglerbar nylon, 35x23cm, dustbag.
VÄSKA, YSL, vintage, Canvas Business Bag, beige tyg, bruna läder, detaljer, 45x31x10cm.
VÄSKA, BALENCIAGA, S Wheel Everyday Nylon Travel Bag, marin nylon, röda handtag, 48x35x45cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Kendall 55, Taiga, grönt, läder, 55x35x25cm, avtagbar axelrem,