221 - 240 av 404
1...111213...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 november 1999

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

12 SILVERSKEDAR.

450 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

12 KAFFESKEDAR, Rosenholm.

750 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Övrigt

12 KAFFESKEDAR, Chippendale, 1 SOCKERSKED.

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

7 GAFFLAR, 1 TÅNG, 1 KAKTÅNG, 5 SKEDAR.

475 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 SILVERSKED.

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING, vikt 5.3g.

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 TÅRTSPADE, 12 TÅRTSKEDAR, med etui.

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

4 TAVLOR, sam skadad, olja.

Pantvaror Övrigt

1 RESEUR, i etui.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, porträtt, akvarell.

Pantvaror Övrigt

27 LITOGRAFIER, signerade Robert Motherwell, i mapp, octavio paz.

Pantvaror Övrigt

17 LITOS, sign Willem De Kooning i mapp, Frank O`Hara.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Carl F Reuterswärd, Olja 35x27.

8 200 kr

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Jacques Doucet, Olja 27x35.

Utrop: 50 000 kr

Pantvaror Övrigt

8 KONSTBLAD, Marilyn Monroe, Silkscreen, småskador.

Utrop: 40 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KONSTBLAD, "Marilyn Monroe" Silkscreen, sk.

Utrop: 5 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Uno Willman, Olja 1964 54x65.

3 800 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, KA Pehrsson, Lito.

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, KA Pehrsson, Lito.

Utrop: 1 300 kr