1081 - 1100 av 1 466
1...545556...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2021

Klubbad för

Parti guld, 14K 119,7g med stenar defekt

Utrop: 40 000 kr

Parti guld, 18K 14,7g med diamant 1xca0,10ct ädre slipning, defekt

Utrop: 6 400 kr

Ring, 18K tvåfärgad 3,9g Ø18

Mobiltelefon iPhone 12 128GB, röd, A2403, modell: MGJD3QN/A /A, IMEI:353054115031957 med laddsladd, i originalförpackning

Parti guld, 21K 7,3g defekt med stenar

Collier, 21K 26,8g ca43cm med stenar

Örhänge, ett par 14K 1,9g utan stoppers

Utrop: 600 kr

Pärlcolllier, odlade sötvattenspärlor ca 120cm utan lås

425 kr

Utrop: 300 kr

Armring, S925 23,4g Ø6cm bredd: 1,5cm öppen modell

Utrop: 550 kr

Armring, S925 19,1g Ø5,2cm bredd: 1cm öppningsbar, små bucklor och repor

125 kr

Utrop: 150 kr

Armring, S925 35g Ø5,5cm med säkerhetskedja, små bucklor och repor

Utrop: 275 kr

Armband, S925 12,5g 18cm bredd: 0,5cm med integrerad berlock

Utrop: 300 kr

Armband, Thomas Sabo, S925 8,5g 19,5cm bredd: 0,5cm bredd: 1,5cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Armband, S925 80,9g 21cm bredd: 1,2cm

700 kr

Utrop: 800 kr

Ring, S830 2,1g Ø16½

Utrop: 75 kr

Ring, S830 1,8g Ø16¾

Utrop: 75 kr

Ring, S830 1,7g Ø15¾ med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring, S830 1,5g Ø17½

Utrop: 75 kr

Ring, S830 1,7g Ø16¾

Utrop: 75 kr

Ring, S830 1,7g Ø17¼

Utrop: 75 kr