861 - 880 av 1 466
1...434445...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2021

Klubbad för

Laptop, Lenovo Ideapad 330, 15" Modell: 81DC, Serienr: PF18NP2D, ej startad och kontrollerad pga saknar laddare

475 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Iphone 11, 64GB, Modell: A221, Serienr: DNPCH9FHN735, IMEI: 352915115087432, flera mindre repor på skärmen, stötskador, saknar laddare, i box

2 500 kr

Utrop: 950 kr

Laptop, Macbook Air, 13", 2017, Modell: A1466, Serienr: FVFWQM1SJ1WK, 128GB SSD, Intel Core i5, 1,8 GHz, 8 GB RAM, Intel HD Graphics 6000 1536 MB, med laddare, Inlogg: Sefina, Lösen: 0000

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Elektronik Musik

Trådlösa hörlurar, Bose, Refnr: 8ECX, bluetooth, med usb-kabel och adapter (ej original)

500 kr

Utrop: 475 kr

Klockor Citizen

Citizen, Eco-Drive, herrur, 46mm, stål, quartz-slut/eco-drive, WR 200m, safirglas, kronograf, analog/digital, alarm, Ref: U600-S049679, Snr: 861020104, i ask

Utrop: 1 800 kr

Sedel, 100kr, 1963, stjärnmärkt, vikspår, små skador, i plastficka

Utrop: 175 kr

Mynt Övrigt

Mynt Apollo-Soyuz Space Mission, Sterling Silver Proof Coin & Stamp Set, i plastficka

100 kr

Utrop: 125 kr

Samlarbok Madonna Rebel Hearts VIP Tour Book, Nr 07718 av 49999, limmet har släppt lite på sista sidan, kommer i numrerad kartong

Utrop: 600 kr

Breitling for Bentley Motors, stål, automat, 51mm, kronografer, datum, safirglas, viklås, Refnr: A25363, Serienr: 2177956, Serienr länk: S4906 - 974A, i servicebox

Fat, Stig Lindberg, Studio Gustavsberg, lövformat, i fajans, längd: 31 cm

500 kr

Utrop: 475 kr

Vas Orrefors, Kraka, signerad Sven Palmqvist, nr: 411, höjd: 21cm, liten repa

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Vas, Kosta Boda, Mirage, design Göran Wärff, höjd: 15cm, grön/blå, Nr: 7040702, brukslitage undertill

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Stekpanna, Krögarhuset, tenn/mässing/koppar, 26,5cm, höjd 4cm, bruksskick

Utrop: 350 kr

Kastrull, Krögarhuset, tenn/mässing/koppar, 17cm, höjd 8cm, bruksskick

300 kr

Utrop: 350 kr

Fritid Sport

Haspelrulle, Viva V5LTC 3000 FD, kapacitet 200m 0,25mm, 303g, 5.0:1 gear ratio, aluminium

550 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Mitchell Avocet RZ 1000FD, 140m 5,4 Ratio

125 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Shimano Alivio 1000 FC, AR-C SPOOL

100 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Spinnrulle, Shimano Triton 100-G, Gear Ratio: 4.3:1

250 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Okuma Classic Spin UFR, 198 cm, 35g, i mjukt fodral

175 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fiskespö, St. Croix Legend Tournament Musky Top-N-Tail, Serienr: TMU80MHF, 8' Medium/Hard, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A

Utrop: 1 200 kr