761 - 780 av 1 466
1...383940...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 november 2021

Klubbad för

Breitling, Colt Chronograph, quartz, stål, 44mm, Refnr: A7338811, Snr: 1727642, safirglas, viklås, länk 18cm, cert okt-16, tagg, manual, extralänkar, innerbox, ytterkartong

Utrop: 19 200 kr

Kedja Kejsarlänk S925 164,4g längd: 58cm, bredd: 10mm, defekt lås

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja Kejsarlänk S925 87,4g längd: 53cm, bredd: 7mm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband S925 22,9g längd: 31,5cm, bredd: 5mm, slitet lås

Utrop: 175 kr

Barnarmband Bismarck S830 7,9g längd: 16cm, med 5 berlocker

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S800 39,8g defekt, buckligt

Utrop: 275 kr

Collier S925 2,4g längd: 46cm, med liten grön sten

Utrop: 75 kr

Kedja Pansar S925 1,4g längd: 40cm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,9g längd: 25mm, bredd: 9mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen S925 2,6g höjd: 15mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen S925 2,1g höjd: 15mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 42g defekt, buckligt, udda

Utrop: 300 kr

Kedja Venezia S925 11,7g längd: 70cm, bredd: 2mm, med hänge klocka Novus Incabloc, manuell, Ø18mm

300 kr

Utrop: 300 kr

Frimärke förgyllt silver S925 9,5g höjd: 25mm, bredd: 20mm, Pax Danica Samlingen, Danmark 100 öre

100 kr

Utrop: 75 kr

Omega, stoppur, 54mm, metall, mekanisk

800 kr

Utrop: 950 kr

Kaffeskedar 6st S800 80,5g 110mm, modell: Slottsbarock

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 5st S800 55,4g 118mm, modell: Rosenholm, graverade

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 11st S800 119g 118mm, modell: Svensk Spetsig, graverade

Utrop: 800 kr

Förrättsgafflar 9st S800 188,7g 146mm, modell: Rosenholm, graverade, buckliga

Utrop: 1 200 kr

Ring S925 17g Ø20, design: Efva Attling, "Wide and Signature", bruksskick

250 kr

Utrop: 300 kr