481 - 500 av 1 042
1...242526...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 november 2021

Klubbad för

Glögg/Punchmuggar S830 62,8g höjd:5,5cm

Utrop: 425 kr

Mått S830 30,0g höjd:5cm, graverad 2 dl

150 kr

Utrop: 200 kr

Dosa S830 72,2g Ø5,5cm

425 kr

Utrop: 450 kr

Cigarettburk S830 brv:258,7g höjd:11,5cm med trädekor på insidan tillverkad år:1940

3 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Underlägg 2st S830 124,5g Ø9cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Fat S830 brv:114,6g 11x11cm tillverkad år:1959, fylld fot

275 kr

Utrop: 350 kr

Burk S830 brv:248,1g Øca:12,5cm tillverkad år:1934

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Skål S830 264,1g längd:23,5cm bredd:19cm med barnmotiv

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Pokal/Vas S830 344,5g höjd:20cm tillverkad år:1936, graverad

Utrop: 2 300 kr

Parti silver S830 149,4g

Utrop: 1 000 kr

Gabriel Burmeister (1886-1946) figurin för Gabrielverken nr:52.9.B höjd:16cm, ca:1920-1930

Utrop: 1 100 kr

Villeroy&Boch Assietter 10st "Petit Fleur" Ø17cm

Utrop: 700 kr

Villeroy&Boch Ljusstakar ett par "Petit Fleur" höjd:12,5cm

Utrop: 200 kr

Lisa Larsson Figurin "Thailändska" glaserat stengods Gustavsberg, signerad, bredd 19cm, höjd 29cm

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Saara Hopea (Finland, 1925-1984) Vas "bubbla" signerad nuutajärvi notsjö 60, klart blå

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Hänge yxa S830 21,5g höjd:80mm

Utrop: 500 kr

Samsung galaxy S8 64GB svart, imei:359039086596918, s/n:RF8J735GXVM, ej orginalladdare, med Philips trådlösa hörlurar modell:TAT2205

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Huawei p20 pro 128gb snr: wcr0218b23003586 med karton och laddare, i orginalbox med två skal

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Washburn force 4 elbas, s/n:833574 (något kantstött på baksida samt repor i lack) i hårt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen ett par 21K 4,1g med vita stenar

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr