Avslutad | Pant – Tisdag 9 november 2021
Klubbad för
Gabriel Burmeister (1886-1946) figurin för Gabrielverken nr:52.9.B höjd:16cm, ca:1920-1930
Lisa Larsson Figurin "Thailändska" glaserat stengods Gustavsberg, signerad, bredd 19cm, höjd 29cm
Samsung galaxy S8 64GB svart, imei:359039086596918, s/n:RF8J735GXVM, ej orginalladdare, med Philips trådlösa hörlurar modell:TAT2205
Huawei p20 pro 128gb snr: wcr0218b23003586 med karton och laddare, i orginalbox med två skal
Washburn force 4 elbas, s/n:833574 (något kantstött på baksida samt repor i lack) i hårt fodral