Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2021
Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 30x21cm, signerad med ram och passepartout
Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 16,5x19,5cm, signerad med ram, skav och märken på ram
Seiko armbandsur 7009-876A automat, datum dag, med textilarmband (ej original), snr: 151658
Klockor Citizen
Citizen armbandsur Eco-Drive B620-S097240 med zoner och datum, quartz, stål i box och ytterkartong, snr: 811020167
Skål Orrefors Carat, Clear design Lena Bergström, Ø21,7cm, höjd: 7,6cm, glas med kant i rostfritt stål
Mynt Övrigt
Silvermynt 5kr 1959 Gustav VI Adolf Sveriges Konung – Svenska Folkets Lagbundna Frihet s400 18g samt 2 sedlar 10 kronor, jubileumssedel,1668-1968 samt 5kr1955