1261 - 1280 av 1 389
1...636465...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2021

Klubbad för

Armband S925 4,5g med stenar L:16,5cm

275 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Figaro S925 4,5g med stenar L: 38cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Armband Kullänk silver 1,8g L:15,5/18cm B: 2mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Kullänk S925 4,2g "öppen länk" L:tot46cm B:2mm

Utrop: 100 kr

Kedja Ormlänk S925 7,1g L:tot50,5cm B:1,5mm

Utrop: 175 kr

Ring S925 2g Ø18

Utrop: 75 kr

Parti silver 34,3g defekt/skadat

Utrop: 250 kr

Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 31x23cm, osignerad med träram

25 kr

Utrop: 200 kr

Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 32x25cm, signerad med ram

25 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 30x21cm, signerad med ram och passepartout

175 kr

Utrop: 700 kr

Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 16,5x19,5cm, signerad med ram, skav och märken på ram

25 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Örjan Wikström (1948-) Gouache och akvarell 31x23cm, signerad med träram

Utrop: 300 kr

Seiko armbandsur 7009-876A automat, datum dag, med textilarmband (ej original), snr: 151658

700 kr

Utrop: 325 kr

Klockor Rado

Rado armbandsur Musketeer VI manuell, dag och datum, armand stainless steel

Utrop: 2 400 kr

Klockor Citizen

Citizen armbandsur Eco-Drive B620-S097240 med zoner och datum, quartz, stål i box och ytterkartong, snr: 811020167

750 kr

Utrop: 375 kr

Skål Orrefors Carat, Clear design Lena Bergström, Ø21,7cm, höjd: 7,6cm, glas med kant i rostfritt stål

950 kr

Utrop: 750 kr

Skål George Jensen modell: Bloom, rostfritt stål Ø16cm

325 kr

Utrop: 225 kr

Parti Sílver Bestick udda graverade s830 350g

Utrop: 2 200 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt 5kr 1959 Gustav VI Adolf Sveriges Konung – Svenska Folkets Lagbundna Frihet s400 18g samt 2 sedlar 10 kronor, jubileumssedel,1668-1968 samt 5kr1955

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt Övrigt

Silvermynt 5kr 1935 Gustaf V Sveriges Konung – Med folket för fosterlandet – Sveriges Riksdag 1435-1935s900 25g

Utrop: 175 kr