901 - 920 av 1 389
1...454647...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2021

Klubbad för

Väska, Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene, canvas, 31x28x14cm, kod: G11104, med innerpouchette, ca 2014

6 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Väska, Dior, vintage, skinn, 20,5x15cm, detaljer i metall, bruksslitage

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Marc by Marc Jacobs, MMJ 489/S RHPNR, i originalfodral, repor

300 kr

Utrop: 375 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Gucci, GG2948/S, svarta, repor, i originalfodral

700 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver, S925 93,4g

Utrop: 750 kr

Dator ASUS IntelCore i7 8GB RAM Modell:GL752VSNR:0032-95996-48158-AAOEM I kartong med laddare, bruksskick

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Glasskål Rosenthal Versace, modell: Lumiere Ø18 Höjd 9 cm i originalkartong

Utrop: 800 kr

Akustisk gitarr, Alvarez, 6-strängad, Modell: AD-60SC BLK,Snr: CC07260411, Inbyggd mikrofon, repor bak på kropp, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Aukustisk gitarr Celebrity by ovation, Sunburst, Modell:CC57,Snr:352196 från Korea i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Silver S830 66,5g

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 2,7g defekt

Utrop: 1 200 kr

Armband Pansar 18K 20,5g längd:20,5cm bredd:0,5cm

Utrop: 11 800 kr

Parti guld 18K 3,3g med sten och diamanter 6xca0,015ct

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K 0,3g med diamant ca 0,05ct höjd: 9mm

300 kr

Utrop: 375 kr

Kedja Pansar 18K 2,6g 45,5cm

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 5g Ø18 med diamant 1xca0,08ct

Utrop: 3 500 kr

Armband 18K 25,7g 20cm buckligt

Utrop: 11 200 kr

Ring 18K 1,7g ca Ø16 3xca0,010ct (en med nagg på gördel)

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K 6,7g Ø15¾ med sten

Utrop: 3 800 kr

Medalj med mynt 23K samt ögla 18K inkl band 31,6g

Utrop: 16 200 kr