Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2021
Klubbad för
Väska, Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene, canvas, 31x28x14cm, kod: G11104, med innerpouchette, ca 2014
Dator ASUS IntelCore i7 8GB RAM Modell:GL752VSNR:0032-95996-48158-AAOEM I kartong med laddare, bruksskick
Akustisk gitarr, Alvarez, 6-strängad, Modell: AD-60SC BLK,Snr: CC07260411, Inbyggd mikrofon, repor bak på kropp, i mjukt fodral
Aukustisk gitarr Celebrity by ovation, Sunburst, Modell:CC57,Snr:352196 från Korea i mjukt fodral