Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2021
Klubbad för
Certina, DS-Action, Refnr 260.7178.42.61, Serienr 11539, quartz, safirglas, datum, stål, 40mm, viklås, brukslitage
Klockor Victorinox
Victorinox, I.N.O.X, stål, (200m/660ft), Refnr 241723, quartz, safirglas, datum, viklås, bruksskick (slitage på länk och glaskrona), 43mm
Collier, 14K/oxiderat silver, lås 18K med diamant, design Ole Lynggaard, bruttovikt 77g, 80cm, 1xca0,15ct W/VS, originaletui