741 - 760 av 1 389
1...373839...70 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2021

Klubbad för

Parti guld 18K 4,5g, graverat

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 3,5g Ø20

Utrop: 1 600 kr

Armband, 21K, 16,6g, 19cm, bredd 8mm, små stenar

Utrop: 8 400 kr

Armband med stenar, 21K, 18,6g, 19cm, bredd 16mm, saknar sten

Kedja 21K 5,8g 48cm, bredd 1mm, bucklig

Utrop: 3 000 kr

Hänge med stenar, 21K, 2,6g, 20x23mm, saknar sten

Enstensring, 18K, 2,7g, Ø16½, med diamant ca0,39ct

4 100 kr

Utrop: 5 000 kr

Certina, DS-Action, Refnr 260.7178.42.61, Serienr 11539, quartz, safirglas, datum, stål, 40mm, viklås, brukslitage

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Brosch med emalj, S925, 11,4g, 35x34mm, bucklig nål

150 kr

Utrop: 100 kr

Brosch, S830, 8g, 67x25mm, bucklig nål

50 kr

Utrop: 75 kr

Pärlcollier, silverlås S925, bruttovikt 24,3g, 46cm, 5mm, sötvatten

150 kr

Utrop: 150 kr

Pärlcollier, silverlås S925, bruttovikt 27,9g, 53cm, 5mm, sötvatten

225 kr

Utrop: 150 kr

Kedja Kejsarlänk, 18K, 61g, 59cm, bredd 5mm

Ring 21K 3,8g Ø19½, bucklig

Enstensring 14K vitguld, 2,6g, Ø16¼, med diamant ca0,65ct

4 700 kr

Utrop: 3 900 kr

Armring, öppningsbar, 18K, 8,8g, Ø6mm, bucklig, graverad

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Tissot, Seastar Seven, 18K, manuell (defekt), plexiglas, läderband (slitet), 21mm

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Victorinox

Victorinox, I.N.O.X, stål, (200m/660ft), Refnr 241723, quartz, safirglas, datum, viklås, bruksskick (slitage på länk och glaskrona), 43mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Collier, 14K/oxiderat silver, lås 18K med diamant, design Ole Lynggaard, bruttovikt 77g, 80cm, 1xca0,15ct W/VS, originaletui

16 000 kr

Utrop: 19 000 kr

Enstensring med diamant, vitguld, 18K, 8,3g, Ø18¾, 1xca1,01ct,

30 000 kr

Utrop: 34 500 kr