1121 - 1140 av 1 209
1...565758...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

Mynt S400 15,9g 2st 50 öringar, 4st 10 öringar

Utrop: 100 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 27g 50 kronor i etui

Utrop: 225 kr

Armbandsur Zenith automat Ø34mm boettnummer: 20 1530 365 datum, plastglas, flexband eventuellt servicebehov

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Armbandsur Omega De Ville Electronic (f 300 HZ) Chronometer quartz Ø37mm, datum, läderband

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 1,4g defekt

Utrop: 800 kr

Ring S925 9,8g Ø21½ mönstrad

Utrop: 250 kr

Brosch S925 brv: 4,5g 2,6cm bredd: 24mm med emalj

800 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 brv: 17,7g defekt

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 15st 235,2g 12cm

Utrop: 1 600 kr

Figurin Hund höjd: 13,5cm bredd: 15cm metall

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas Rosenthal Studio Line porslin höjd: 17,5cm bredd: 8,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Lennart Kärrabo (1927-) "Mirage" Collage/blandteknik 30x30cm i ram. Ej med på visning.

300 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 6st S800 70,2g 10,5cm modell: Linné i schatull med äkthetsintyg, med gravyr Linnés blommor

375 kr

Utrop: 450 kr

Kaffeskedar 6st S800 71,3g 10,5cm modell: Linné i schatull med äkthetsintyg, med gravyr Linnés blomm

Utrop: 500 kr

Matskedar 12st S800 839,6g modell: Svensk (rund) i tygfodral 8st från 1794 och 1st från 1797, resterande 1800-tal med gravyr

Utrop: 5 600 kr

Matgafflar 12st S800 808,8g 21,4cm modell: Svensk (spetsig) i tygfodral från 1900-talet med gravyr

Utrop: 5 300 kr

Vas S800 175,4g 14cm Ø85mm

Utrop: 1 200 kr

Brevkniv S925 36g Harris & Son i schatull

400 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S800 107,4g med gravyr

Utrop: 750 kr

Sockertång S800 28,7g 11,5cm

Utrop: 200 kr