Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021
Armbandsur Zenith automat Ø34mm boettnummer: 20 1530 365 datum, plastglas, flexband eventuellt servicebehov
Armbandsur Omega De Ville Electronic (f 300 HZ) Chronometer quartz Ø37mm, datum, läderband
Kaffeskedar 6st S800 70,2g 10,5cm modell: Linné i schatull med äkthetsintyg, med gravyr Linnés blommor
Kaffeskedar 6st S800 71,3g 10,5cm modell: Linné i schatull med äkthetsintyg, med gravyr Linnés blomm
Matskedar 12st S800 839,6g modell: Svensk (rund) i tygfodral 8st från 1794 och 1st från 1797, resterande 1800-tal med gravyr
Matgafflar 12st S800 808,8g 21,4cm modell: Svensk (spetsig) i tygfodral från 1900-talet med gravyr