621 - 640 av 1 209
1...313233...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

Elektronik Musik

Högtalare, Harman Kardon Onyx Studio 4, bluetooth, med adapter, s/n: FC0008-0048890. Ej med på visning

550 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld, 18K 28,4g, diverse trasiga smycken.

Utrop: 12 000 kr

Hängen, 18K brv, 1,5g; Camé, Kula.

650 kr

Utrop: 800 kr

Pärlcollier, med oldade barocka pärlor, hänge 18K vg med vita stenar, 39 cm, lås silver, brv 9,9g

750 kr

Utrop: 850 kr

Henning Bjärdam, parti om 3st olja på duk, signerade; 48 x 67, 31 x 47, 46 x 31.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 550 kr

Cartier, Santos Ronde Aviator 150th Anniversary Limited Edition 1847 - 1997, 33,5 x 40mm, stål/guld, Ref nr. W20038R3,Serie nr. 0732/1847, automatisk, Cal. 2892A2, 40 tim gångreserv, GMT, datum, safirglas, länk stål med gulddetaljer, viklås, box, cert -97

Cartier, Santos Ronde, 26,5 mm, stål/guld, Ref nr. 8191, Serie nr. 334311, kvarts (går ej), Cal 81, safiglas, repa, länk med gulddetaljer, viklås, box, certifikat -87

Givenchy handväska, Antigona black graind leather, small, med justerbar och avtagbar axelband, serie.nr: KU D 0290, 33cm x 23cm x 17cm, fint skick

6 800 kr

Utrop: 8 200 kr

Armband 14K brv 17,5g, längd 18,5 cm, bredd 7,0 mm, med diamanter, 36 x ca 0,10 - 0,12ct, gul-rosa

Armband 18K 18,1g, längd 19,0 cm, bredd 5,0mm, med diamanter, 80 x ca 0,01ct, åttkantsslipade, kistl

Helene Bergenrud, färglitografi, sign "117/200 Fändas", 13,5 cm x 16 cm, i ram. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 50 kr

Inger Kihlman (1933 - 1998), Färglitografi, numrerad 40/60, signerad och daterad från "-90", 31cm x 23cm, inramad. Utan glas. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Christina Ruthger, Litografi, signerad "E.T 40(?)", "en gång...", 30,5cm x 22cm, inramad. Ej med på visning.

50 kr

Utrop: 50 kr

Vinja Lioraneine, Litografi, "Bkommans slugga", numrerad 18/40, daterad från 2008, 15,5cm x 13cm, inramad. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 18K 26,4g, Cartier, creoler, Ø20mm, serie.nr: E 20356

Örhängen, 18K, 2,3g, med diamanter 2x ca 0,30ct, briljantslipade, stoppers ej par

Gitarreffekt, Line6 Helix LT Guitar Processor, repor undersida, med nätkabel, USB-minne, nylonväska.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 5 400 kr

Litografier, 3st, signerade och daterade, 47,5x35cm, 20x15cm, 40x40cm, ej inramade, ena lite skadad i pappret. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Litografi, okänd konstnär, signerad och daterad, 76x54cm, inramad. Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 50 kr

Eiger, herrur, 14k, 34mm, läderband, Quartz (tickar ej), graverad

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr