Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021
Elektronik Musik
Högtalare, Harman Kardon Onyx Studio 4, bluetooth, med adapter, s/n: FC0008-0048890. Ej med på visning
Pärlcollier, med oldade barocka pärlor, hänge 18K vg med vita stenar, 39 cm, lås silver, brv 9,9g
Henning Bjärdam, parti om 3st olja på duk, signerade; 48 x 67, 31 x 47, 46 x 31.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Cartier, Santos Ronde Aviator 150th Anniversary Limited Edition 1847 - 1997, 33,5 x 40mm, stål/guld, Ref nr. W20038R3,Serie nr. 0732/1847, automatisk, Cal. 2892A2, 40 tim gångreserv, GMT, datum, safirglas, länk stål med gulddetaljer, viklås, box, cert -97
Visa varaKlockor Cartier
Cartier, Santos Ronde, 26,5 mm, stål/guld, Ref nr. 8191, Serie nr. 334311, kvarts (går ej), Cal 81, safiglas, repa, länk med gulddetaljer, viklås, box, certifikat -87
Visa varaAccessoarer Väskor
Givenchy handväska, Antigona black graind leather, small, med justerbar och avtagbar axelband, serie.nr: KU D 0290, 33cm x 23cm x 17cm, fint skick
Armband 14K brv 17,5g, längd 18,5 cm, bredd 7,0 mm, med diamanter, 36 x ca 0,10 - 0,12ct, gul-rosa
Visa varaSmycken Armband
Armband 18K 18,1g, längd 19,0 cm, bredd 5,0mm, med diamanter, 80 x ca 0,01ct, åttkantsslipade, kistl
Visa varaKonst Övrigt
Helene Bergenrud, färglitografi, sign "117/200 Fändas", 13,5 cm x 16 cm, i ram. Ej med på visning.
Inger Kihlman (1933 - 1998), Färglitografi, numrerad 40/60, signerad och daterad från "-90", 31cm x 23cm, inramad. Utan glas. Ej med på visning.
Christina Ruthger, Litografi, signerad "E.T 40(?)", "en gång...", 30,5cm x 22cm, inramad. Ej med på visning.
Vinja Lioraneine, Litografi, "Bkommans slugga", numrerad 18/40, daterad från 2008, 15,5cm x 13cm, inramad. Ej med på visning.
Örhängen 18K 26,4g, Cartier, creoler, Ø20mm, serie.nr: E 20356
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen, 18K, 2,3g, med diamanter 2x ca 0,30ct, briljantslipade, stoppers ej par
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Gitarreffekt, Line6 Helix LT Guitar Processor, repor undersida, med nätkabel, USB-minne, nylonväska.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Litografier, 3st, signerade och daterade, 47,5x35cm, 20x15cm, 40x40cm, ej inramade, ena lite skadad i pappret. Ej med på visning.