Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021
Stativ till kamerahus, VH-10, serie.nr:BA376228 med VP-90 fäste, tillhörande väska från märket Sirui
Parti silver, S925, brv 50,1g, Armband, Manschettknappar (två med guldöverdrag), defekt/monogram.
Moccaskedar, silver S830, 76,2g, 100 mm, 7st modell Rosen variant med bladmönster (importstämplade), defekt.
Tissot, 34 mm, 18K, kvarts, datum, silvertavla, läderband bygellås metall, box & cert, gravyr "Nit och redlighet..." boett märkt Tissot G668330, cal. ETA 955.412
Kamerahus, Panasonic Lumix DC-S5, 24,2 Megapixel, objektiv Lumix SR2060, S-series 20-60 mm, f3,5-5,6 med motljusskydd, laddare, kabel, axelrem, väska (B&W type 2000), s/n: WJOJA002651, XJOKA202738, fint skick.
Kamerahus, Canon EOS 5D Mark IV (WG), Wireless/GPS, batteri, laddare, axelrem, två objektiv Canon; 24-105 mm 1:4 L samt 16-35 mm 1:28 L, med väska (B&W type 5000). S/n: 103055004004,, 3129370, 946366.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4
Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, stål, 40mm, svart urtavla, svart keramring (Cerachrom), automatisk, Cal 4130, kronograf, safirglas, Ref nr. 116500LN, Serie nr. 585PQ694, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor på länk
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, stål/roséguld, Everose, 44mm, vit urtavla, keramring, safirglas, automatisk, regattakronograf, Ref nr. 116681, Serie nr. G699541, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 18K 206,0g längd 64 cm, bredd 8mm, kistlås, Stockholm
Visa varaSmycken Armband
Armband Pansar 18K 214,6g, längd 22,5 cm, bredd 19,5 mm, kistlås, Stockholm