561 - 580 av 1 209
1...282930...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

Kedja Cordell S925 28,6g, längd 60,5 cm, bredd 4 mm, karbinhakelås

700 kr

Utrop: 475 kr

Stativ till kamerahus, VH-10, serie.nr:BA376228 med VP-90 fäste, tillhörande väska från märket Sirui

475 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld, 20K, brv 4,4g, ring, sammansatt av två ringar, med pärla, defekt.

Utrop: 2 000 kr

Armband 21K, 7,1g, länkbitar med filigranmönster, 18,5 cm, springlås.

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, 18K, 52,7g, diverse trasiga eller graverade smycken.

Utrop: 22 500 kr

Punschkoppar, 6st, silver S830, Ceson, Göteborg, höjd: 4 cm (exkl. handtag), 186g

Utrop: 1 200 kr

Parti silver, S925, brv 50,1g, Armband, Manschettknappar (två med guldöverdrag), defekt/monogram.

Utrop: 550 kr

Skål, silver S925, Skål höjd: 5 cm, gravyr, 56,9g

Utrop: 425 kr

Moccaskedar, silver S830, 76,2g, 100 mm, 7st modell Rosen variant med bladmönster (importstämplade), defekt.

Utrop: 500 kr

Tissot, 34 mm, 18K, kvarts, datum, silvertavla, läderband bygellås metall, box & cert, gravyr "Nit och redlighet..." boett märkt Tissot G668330, cal. ETA 955.412

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

Kamerahus, Panasonic Lumix DC-S5, 24,2 Megapixel, objektiv Lumix SR2060, S-series 20-60 mm, f3,5-5,6 med motljusskydd, laddare, kabel, axelrem, väska (B&W type 2000), s/n: WJOJA002651, XJOKA202738, fint skick.

10 800 kr

Utrop: 9 400 kr

Kamerahus, Canon EOS 5D Mark IV (WG), Wireless/GPS, batteri, laddare, axelrem, två objektiv Canon; 24-105 mm 1:4 L samt 16-35 mm 1:28 L, med väska (B&W type 5000). S/n: 103055004004,, 3129370, 946366.. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

17 400 kr

Utrop: 14 400 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph Daytona, stål, 40mm, svart urtavla, svart keramring (Cerachrom), automatisk, Cal 4130, kronograf, safirglas, Ref nr. 116500LN, Serie nr. 585PQ694, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor på länk

Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, stål/roséguld, Everose, 44mm, vit urtavla, keramring, safirglas, automatisk, regattakronograf, Ref nr. 116681, Serie nr. G699541, Oysterlocklänk, viklås (Easylink), putsrepor

Kedja Kejsarlänk 18K 206,0g längd 64 cm, bredd 8mm, kistlås, Stockholm

Armband Pansar 18K 214,6g, längd 22,5 cm, bredd 19,5 mm, kistlås, Stockholm

Parti guld 18K 7,1g, gravyr, defekt

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 1,1g, höjd 2,4 cm (inkl ögla), bredd 18 mm

Utrop: 750 kr

Kedja Pansar 18K 1,6g, längd 42,0 cm, bredd 1 mm, springring

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K 4,4g Ø16, Hasse Gramén, 1990, Onsala

Utrop: 2 900 kr