221 - 240 av 1 741
1...111213...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2021

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 3,7g längd: 56cm bredd: 1,5mm

Utrop: 2 200 kr

Manschettknappar S830 11,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt S925 27,0g "Ändrad Successionsordning" 200kr minnesmynt 1980, etui

Utrop: 225 kr

Ring 20K 3,7g, graverad

Utrop: 1 600 kr

Parti mynt S925 161,2g

Utrop: 1 200 kr

Seiko Sea horse, ref: 606-7020, 33mm, manuell, serienr: 5733966, saknar armband, repig

275 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 85,6g

375 kr

Utrop: 450 kr

Hänge S925 20,2g längd: 49mm bredd: 34mm, med sten, stämplad Alton, design: Per Dåvik

900 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K vitguld 2,4g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge S925 förgylld 3,6g längd: 25mm bredd: 17mm, med stenar

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 20,7g längd: 55mm bredd: 30mm, med sten

200 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par 18K 2,8g, med bärnsten

650 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par 18K 2,5g, med pärlor, en stopper något missfärgad

650 kr

Utrop: 700 kr

Hänge 18K vitguld 1,2g längd: 20mm bredd: 9mm, med pärla och sten

Utrop: 550 kr

Brosch S830 15,3g längd: 70mm bredd: 32mm

125 kr

Utrop: 100 kr

Brosch S830 10,3g längd: 46mm bredd: 41mm, med sten

250 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S830 2,9g, med bärnsten

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S830 8,2g, med bärnsten

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S830 förgyllda 3,3g, med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 förgylld 3,2g, längd: 35mm bredd: 18mm, med stenar

175 kr

Utrop: 50 kr