Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober 2021
Mynt Övrigt
Myntliknande föremål S800 26,9g,Nominellt värde 200:-, Ändrad Successionsordning Minnesmynt 1980
Mynt Övrigt
Zenith Automatic, herrur, stål, 34x34mm, plastglas (repigt), datum, automat, flexiarmband
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive Promaster Skyhawk Radio Controlled, herrur, 45mm, stål, analog/digital, quartz (eco-drive), safirglas, WR 20 BAR, stållänk med viklås Ø 21cm, , Refnr. JY0020-64E/U600-S-049679, Sernr: 601020221, box, ytterkartong, manual
Akustisk gitarr, Cataluna, modellnr: SGN-C61BK, sernr: 113900256, made in China, mjukt fodral
Elgitarr Fender Telecaster Corona California American Standard, ser.nr: US16040518, Made in USA, axelrem, putsduk, 5 insexnycklar, hårt Fender fodral nyckel saknas
Piedestal Rörstrand flintgods höjd 95cm med tillhörande kruka Rörstrand flintgods, höjd 30cm Ø 35 cm, krackeleringar i glasyren förekommer, 1800-talets senare del, nyrokoko, Visas och hämtas på Sefina Stora Gatan 38 i Västerås