881 - 900 av 1 118
1...444546...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober 2021

Klubbad för

Parti guld 23K 17,9g graverat

Utrop: 9 800 kr

Ring 18K vitguld 3,3g Ø18 med diamant ca0,15ct, sliten

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 99,2g defekt och graverat

Utrop: 42 000 kr

Ring 18K vitguld 2,9g Ø18½ med diamanter 17xca0,005ct 8/8, skev och sliten

Utrop: 1 200 kr

Collier 18K 8,6g längd: 43,0cm bredd: 2mm med stavar och pärlor 5mm med sprinring

3 000 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring Bismarck 18K 2,8g Ø17½

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K hjärta 0,9g med stenar

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 7,1g defekt och graverat, innehåller större stenar

Utrop: 2 300 kr

Brosch 18K 7,2g längd: 7,0cm med pärla

Utrop: 3 200 kr

Örhängen ett par creoler 18K 0,9g mönstrade

550 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 7,0g graverat, innehåller pärlor

Utrop: 2 800 kr

Fickur 14K med en boett, defekt (löst plexiglas, fungerar inte), graverad

Utrop: 5 100 kr

Manschettknappar Wiwen Nilsson S925 12,4g, signerade och stämplade AN, P8 (1941), gravyr HG i originalask

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 8,6g graverat

Utrop: 3 800 kr

Ring 18K vitguld 3,4g graverad

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K vitguld 2,4g Ø18½ med stenar

Utrop: 1 600 kr

Hänge 18K kors 1,9g med stenar höjd: 34mm bredd: 21mm

Utrop: 1 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 5,4g längd: 42cm bredd: 3-4mm med springring

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Örhängen ett par creoler 18K 0,6g mönstrade

350 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par creoler 18K 0,4g mönstrade

425 kr

Utrop: 275 kr