Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober 2021
Klubbad för
Hänge, smyckesägg 14K 4,4g, med diamanter 8xca0,01ct, blå emalj, ryska stämplar, höjd: 25mm bredd: 13mm, slitage på emaljen