Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober 2021
Rolex, Sky-Dweller, Oyster Perpetual, Chronometer, herrur, 42 mm, stål, vitguldsring, automatisk, safirglas, datum, månad, 24-timmarsvisning, oysterlänk med viklås, ref 326934, snr 0F9485L9, cert Krons 2018, extralänk, box, ytterkartong
Breitling, Chronomat, Chronometer, Ref nr: K13050 1 , Snr: 2965, herrur, 18K guld, automat, kronograf, safirglas, datum, 39mm, Pilotlänk 18K guld, mindre repor på länk, viklås, indexmarkering saknar fluorescens, cert USA -97, 229g box o ytterkartong
Visa varaKonst Måleri
Ardy Strüwer (1939- ) Olja på duk, "Bird Woman", 55x46cm, signerad Ardy S VII 2009, i ram med mindre skav, Proveniens: Inköpt Galleri 701, Jönköping 2010. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans
Armband Bismarck 18K 13,7g med tre berlocker med stenar, graverad
Visa varaSmycken Armband
Armband X-länk med stav 18K 34,4g längd 21cm bredd 14mm, kistlås
Visa varaSmycken Tennisarmband
Tennisarmband 18K vitguld 19,9g med diamanter 36xca0,08ct, längd 18cm bredd 5mm, kistlås