641 - 660 av 1 118
1...323334...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober 2021

Klubbad för

Bordsknivar 7st S830 392g 206mm modell Svensk, blad rostfri stål

Utrop: 1 400 kr

Smörgåsgaffel 7st S830 173,8g 147mm, modell Svensk

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Smörgåsgaffel 4st S830 98,9g 141mm, modell Svensk

Utrop: 700 kr

Semiakustisk basgitarr, DiMavery no. AB-450, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 800 kr

Rolex, Sky-Dweller, Oyster Perpetual, Chronometer, herrur, 42 mm, stål, vitguldsring, automatisk, safirglas, datum, månad, 24-timmarsvisning, oysterlänk med viklås, ref 326934, snr 0F9485L9, cert Krons 2018, extralänk, box, ytterkartong

190 000 kr

Utrop: 215 000 kr

Breitling, Chronomat, Chronometer, Ref nr: K13050 1 , Snr: 2965, herrur, 18K guld, automat, kronograf, safirglas, datum, 39mm, Pilotlänk 18K guld, mindre repor på länk, viklås, indexmarkering saknar fluorescens, cert USA -97, 229g box o ytterkartong

Ardy Strüwer (1939- ) Olja på duk, "Bird Woman", 55x46cm, signerad Ardy S VII 2009, i ram med mindre skav, Proveniens: Inköpt Galleri 701, Jönköping 2010. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans

5 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K 4,9g Ø18½ skev

Utrop: 2 100 kr

Armband Bismarck 18K 13,7g med tre berlocker med stenar, graverad

Armband X-länk med stav 18K 34,4g längd 21cm bredd 14mm, kistlås

Tennisarmband 18K vitguld 19,9g med diamanter 36xca0,08ct, längd 18cm bredd 5mm, kistlås

26 000 kr

Utrop: 23 000 kr

Ring 18K vitguld 2,5g Ø17¾ med diamant 1xca0,36ct, chip på gördeln

Utrop: 4 200 kr

Ring 18K vitguld 4,2g Ø17¼ med grön sten och diamanter åttkantslipade 12xca0,02ct

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 6,8g Ø19¼ med diamant 1xca0,20ct

Utrop: 5 100 kr

Ring 18K 8g Ø18½ med diamanter 1xca0,23ct 2xca0,10ct

Utrop: 6 000 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 26,1g längd 44cm, kistlås

Utrop: 12 400 kr

Hänge 18K 2,8g med blå sten, höjd 34mm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar 18K 3,3g längd 49cm bredd 1,5mm, springlås

Utrop: 2 000 kr

Kedja Singapore 18K 1,3g defekt länk

Utrop: 550 kr

Certina, herrur, 34mm, 18K quartz (går ej), datum, repigt plastglas, graverad boett, brv 69,2g

Utrop: 25 500 kr