Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 oktober 2021
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, Top Handle, svart flätat läder, 37x25x14 cm, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Full Flap 23, svart quiltat kalvskinn, guldfärgade detaljer, 23x13x6 cm, hologrammärkt 1178637, cert.
Kläder Jackor
SKINNJACKA, LARS WALLIN, för Jofama, svart skinn, silverfärgade dragkedjor, krage i imitationspäls, stl 38, liten spricka på fodret.
Kläder Jackor
SKINNJACKA, LARS WALLIN, for Jofama, svart skinn, guldfärgade nitar, mörklila krage i imitationspäls, stl 38.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Duffle 6, rött kalvskinn, guldfärgade beslag, 31x19x17 cm, nyckelhållare medföljer, dustbag, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Angus, 65 14, bruna bågar, bruna glas (lite repor) , etui.
VÄSKA, GUCCI, Padlock Boston, champagne/guld nylon canvas, bruna läderdetaljer, 32x12x16 cm, dustbag.
VÄSKA, PRADA, svart skinn, guldfärgade beslag samt nitar, 30x23x4cm, slitage på handtag,
VÄSKA, CHANEL, Logo Chain Flap, brun mocka, detaljer i kalvskinn, guldfärgade beslag, 20x15x6 cm, hologrammärkt 292253, bruksslitage.