1361 - 1380 av 1 462
1...686970...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 september 2021

Klubbad för

Parti guld 18K 1,0g med sten, defekt

Utrop: 300 kr

Kedja Singapore 18K 3,4g 43cm bredd: 2,5mm

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 4,2g med sten, defekt

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 0,6g Ø14¼

175 kr

Utrop: 225 kr

Örringar ett par 18K 15,8g, löstagbara stift med plaststoppers

Utrop: 6 800 kr

Parti guld 22K 10,1g defekt

Utrop: 5 100 kr

Hänge 23K 0,6g Höjd inkl ögla:22mm bredd:12mm

Utrop: 350 kr

Parti guld 22K 12,0g

Utrop: 6 000 kr

Hänge 22K 1,8g höjd inkl ögla: 20mm bredd: 13mm

Utrop: 900 kr

Kedja 22K 7,8g 41,6cm bredd: 2mm, S-lås

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Armring 22K 51,3g Ø59mm öppningsbar, enstaka kulor med bucklor/lagningar

21 500 kr

Utrop: 26 000 kr

Armring 22K 50,7g Ø58mm öppningsbar, enstaka kulor med bucklor/lagningar

21 000 kr

Utrop: 25 500 kr

Ring 23K 20,7g defekt, gravyr, med diamanter 17xca0,01ct, med platinadetalj

Utrop: 10 200 kr

Armring 20K 16,6g Ø63mm

Utrop: 8 400 kr

Armband 18K 81,6g 19cm bredd: 27mm

Utrop: 39 000 kr

Ring 18K 8,7g defekt

3 700 kr

Utrop: 3 800 kr

Armring 22K 14,7g skev

Utrop: 7 400 kr

Armring 22K 14,5g Ø61mm

Utrop: 7 300 kr

Armring 2st 22K 29,5g Ø57mm

Utrop: 14 800 kr

Armring 22K 23,8g Ø58mm

Utrop: 12 000 kr