Avslutad | Pant – Tisdag 21 september 2021
Klubbad för
Klockor Tudor
Herrur Tudor Geneve, stål/guld länk, Ø41mm, chronometer, modell 79733N,snr:I705957, automatic, med datum, cert från 2017, i orginal box och ytterkartong
Klockor Oris
Herrur ORIS Aquis Date, automatic, läderarmband, Refnr:0173377304135 snr: 3738869, med datum,safirglas, glasbaksida, med garantikort 000278780808, i orginal box och ytterbox och manual
Litografi B.Lindström signerad och numredade 30/99, höjd: 33,5cm, bredd: 26,5cm, ej visning
Litografi B.Lindström signerad och numredade 28/300, höjd: 72cm, bredd: 92,2cm, ej visning