Armring S830 27,8g Ø63mm, signerad: PoB
Utrop: 200 kr
Örhängen ett par S925 0,7g, förgyllda
Utrop: 50 kr
Parti silver S925 53,5g, med stenar
Utrop: 300 kr
Örhängen ett par S925 0,8g, förgyllda
Örhängen ett par S925 0,2g, förgyllda med stenar
Örhängen ett par S925 0,3g, förgyllda med stenar
Örhängen ett par S925 0,9g, med stenar
Örhängen ett par S925 0,3g, med stenar
Örhängen ett par S925 1,4g, med stenar
Örhängen ett par S925 1,2g, med stenar
Örhängen ett par S925 0,5g, med stenar
Tisdag 21 sep 2021