Avslutad | Pant – Tisdag 7 september 2021
Vas Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien höjd:35-36cm modell:Open mind snr:7040716, ej visning
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Ray Ban Wayfarer II Driving Series , vintage modell:L1725 XOAS inristat i glasen BL med orgenalfodral och puts duk
Kläder Skor
Skor resårballerina Louis Vuitton modell:Leo svart satin stl.38 med skopåse kartong och kvitto inköpta på Fashionabla på Kaplans 210611.bruksslitage
Bestick 10 delar S830 494,5g modell:Rosenholm 5st gafflar längd:180mm 5 st knivar längd:195mm
Vas, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Argenta nr.1132 handdrejat stengods, höjd 14cm, diameter ca 12,5 klotformad med indragen bas och mynning, grön glasyr med silverdekor av fisk, djupstämplad P14
Mobiltelefon Iphone SE (2020) 256GB modell:A2296 snr:MHGY3QN imei:356786116557541 med laddare några mindre repor på skärmen och lite stötskador på kanterna