1281 - 1300 av 1 439
1...646566...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 september 2021

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 2g 38cm 1mm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 19,8g med sten, skadat/defekt

Utrop: 8 300 kr

Armband X-länk 18K 37,1g 19,5cm B:15mm

Utrop: 18 200 kr

Vas Kosta Boda Ulrika Hydman Vallien höjd:35-36cm modell:Open mind snr:7040716, ej visning

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon Ray Ban Wayfarer II Driving Series , vintage modell:L1725 XOAS inristat i glasen BL med orgenalfodral och puts duk

500 kr

Utrop: 50 kr

Kläder Övrigt

1 jacka Parajumpers herrmodell st.M lite slitet "dra åt" bandet nypris 6999:-

800 kr

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

Skor resårballerina Louis Vuitton modell:Leo svart satin stl.38 med skopåse kartong och kvitto inköpta på Fashionabla på Kaplans 210611.bruksslitage

200 kr

Utrop: 50 kr

8 st Punsh koppar S830 modell:Ceson 254,4g i kartonger pläterad insida

Utrop: 1 600 kr

Kaffeskedar 12st S830 201,7g längd:120mm modell:Rosenholm i etui

Utrop: 1 300 kr

Sked 1 st S830 14,1g längd:110,3mm

Utrop: 100 kr

Bestick 10 delar S830 494,5g modell:Rosenholm 5st gafflar längd:180mm 5 st knivar längd:195mm

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Ljusstakar ett par S830 brv:336,8g fylld botten höjd:14,5cm

Utrop: 1 100 kr

Vas, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, Argenta nr.1132 handdrejat stengods, höjd 14cm, diameter ca 12,5 klotformad med indragen bas och mynning, grön glasyr med silverdekor av fisk, djupstämplad P14

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver brv:214,8g

Utrop: 1 300 kr

Skedar modell Rådhus12st S830 338,9g längd:15cm

2 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Mobiltelefon Iphone SE (2020) 256GB modell:A2296 snr:MHGY3QN imei:356786116557541 med laddare några mindre repor på skärmen och lite stötskador på kanterna

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 1,7g med stenar

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 1,4g

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K 12,7g med stenar

Utrop: 4 000 kr

Parti guld 18K 2,9g

Utrop: 1 300 kr