Avslutad | Pant – Tisdag 7 september 2021
Klubbad för
Enstensring 18K vitguld 2,1g Ø17¼, med åttkantslipad diamant 1xca0,02ct
Visa varaUtgått
Must de Cartier, Vermeil Tank Argent, damur, S925 med förgyllning delvis bortnött, 20x20 (28) mm, quartz, mineralglas, läderband, Serienr: 3215226, med certifikat nov-1982 i originalask, går ej
Visa varaUtgått
Klockor Boss
Hugo Boss, Grand Prix, herrur, stål, 42mm, kronograf (återställer ej korrekt), datum, mineralglas med repor, läderband, Refnr: HB-297.1.34.3048, Serienr: 9.833.551, med tag i originalbox
Visa varaUtgått
Klockor Michael Kors
Smartwatch, Michael Kors Brakdshaw Gen 5, stål, 45mm, MKT5086, stållänk, viklås, med laddkabel, saknar adapter, i mycket gott skick