121 - 140 av 292
1...678...15 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021

Klubbad för

Kläder Jackor

TRENCHCOAT. BURBERRYS, vintage, 18 ex long, rutigt fodel i 100% ull. beige tyg i 51% bolumm, 49% nylon.

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

2 BROSCHER, silver, tillverkade av mynt och medalj, bägge från Oscar IIs tid, total vikt 34,5 g.

425 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Övrigt

JEANS, LEVÍS, 505, blå denim, stl W 33, L 32.

650 kr

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 1494/S, 59 14. svarta bågar, svarta glas, etui.

600 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Skor

SKOR, BOTTEGA VENETA, loafer, svart skinn, stl 44.

Utrop: 700 kr

Kläder Skor

SKOR, DOLCE & GABBANA, svart lack, snörning, stl 9.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, GANT, 100% lammull, 150x40cm, rön, marin, röd.

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

KRAVATT, PIERRE BALMAIN, 100% siden, 130x30cm, svart, brun.

500 kr

Utrop: 500 kr

USB, HERMÈS, burgundy, 16GB, originalask,

550 kr

Utrop: 600 kr

RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Christopher PM, Damier Graphite, svart/grå med regnbågsfärgade bokstäver, coated canvas, 41x48x13 cm, dustbag, mycket gott skick.

Utrop: 34 000 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, HERMÈS, marinblå, röd, orange, 100% twill silke,

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Black Stitch 60, Epi, rött läder, 62x32x36 cm, bruksslitage.

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, Logo Belt, Damier Ebene, coated canvas, guldfärgat beslag, längd 90 cm.

Utrop: 2 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Epi, svart läder, guldfärgade beslag, 52x29x22 cm, adresstag, lås med nyckel.

9 000 kr

Utrop: 5 800 kr

VÄSKA, PRADA, Weekender Duffle Bag, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, 56x33x29 cm, adresstag, lås med 4 nycklar. Lagning har släppt i detalj nedanför blixtlås.

4 900 kr

Utrop: 5 400 kr

RESVÄSKA, PRADA, Viaggio Suitcase, svart nylon canvas, silverfärgade beslag, 47x37x19 cm, slitage på kanter.

3 800 kr

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPSNÅL, CHRISTIAN DIOR, vintage, vitmetall, 5 cm, 6,9 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Epi, grönt läder, 52x29x22 cm, adresstag, bruksslitage.

3 900 kr

Utrop: 4 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, Epi, blått läder, 57x31x26 cm, adresstag, bruksslitage.

4 300 kr

Utrop: 4 800 kr

Kläder Hattar

KEPS, RAY-BAN, röd logga, grått tyg, svart skärm, stl reglering med kardborreband.

Utrop: 250 kr