Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021
Kläder Jackor
TRENCHCOAT. BURBERRYS, vintage, 18 ex long, rutigt fodel i 100% ull. beige tyg i 51% bolumm, 49% nylon.
2 BROSCHER, silver, tillverkade av mynt och medalj, bägge från Oscar IIs tid, total vikt 34,5 g.
RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Christopher PM, Damier Graphite, svart/grå med regnbågsfärgade bokstäver, coated canvas, 41x48x13 cm, dustbag, mycket gott skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Black Stitch 60, Epi, rött läder, 62x32x36 cm, bruksslitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, LOUIS VUITTON, Logo Belt, Damier Ebene, coated canvas, guldfärgat beslag, längd 90 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Epi, svart läder, guldfärgade beslag, 52x29x22 cm, adresstag, lås med nyckel.
VÄSKA, PRADA, Weekender Duffle Bag, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, 56x33x29 cm, adresstag, lås med 4 nycklar. Lagning har släppt i detalj nedanför blixtlås.
RESVÄSKA, PRADA, Viaggio Suitcase, svart nylon canvas, silverfärgade beslag, 47x37x19 cm, slitage på kanter.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Epi, grönt läder, 52x29x22 cm, adresstag, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, Epi, blått läder, 57x31x26 cm, adresstag, bruksslitage.