Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021
Mynt Utländska mynt
2 MYNT, silver, 1/2 Rigsdaler 1855 Danmark ca 1?, 20 Cents 1859 Danska Västindien 1?, vikt 13,6 g.
Mynt Svenska mynt
2 MYNT, silver, 1/6 Riksdaler, 1784-1810, kvalité ca 2 /1? - 1?/1, total vikt 12,1 g, repor.
VÄSKA, YSL, vintage, Canvas Business Bag, beige tyg, bruna läder, detaljer, 45x31x10cm.
Kläder Skor
SKOK, DOLCE & GABBANA, brunt ormskinn, stl 8 (42) skopåse, kartong.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Satellite 53, Tagia svart läder, 53x38x15cm, axelrem. adresstagg med initaler M.I
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Olav PM, Damier Ebene, brun canvas, 19x19,5x8 cm, bruksslitage.
MAGVÄSKA, BALENCIAGA, Monogramme Leather Belt bag, silverfärgat läder, bälte i reglerbar nylon, 35x23cm, dustbag.
DATAVÄSKA, BOTTEGA VENETA, mörkgrå nylon, Intrecciato, mörkgrått flätat läder, 41x26x10cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Business Wool Bag, grå ull, svarta detaljer i nylon och läder, 45x30x15cm, hänglås, nyckel, dustbag,
VÄSKA, MULBERRY, Messenger, Oak, läder, mässingsbeslag, 43x33x3 cm, dustbag, några fläckar,
VÄSKA, BALENCIAGA, S Wheel Everyday Nylon Travel Bag, marin nylon, röda handtag, 48x35x45cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, RAY BAN, Bausch & Lomb, 58 14, guldfärgade bågar, svart gals, etui.
Kläder Skor
SKOR, NIKE, Kobe 10 Mid EXT Basketball, Gold Metallic, stl EU 45,