Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2021
Apple watch series 6 44mm A2292, Space Grey aluminiumcase, black sportsbank, 1 extra länk samt laddare i kartong
Klockor Gant
Armbandsur Gant, quartz, W1120, brunt läderband, små repor på glaset, i originalkartong
Ipad Pro 12,9 256GB A1876 modellnummer: MTFN2FD/A serienummer: DLXYG1E0K7RH med IPhone laddare (tillhör ej plattan)
Surfplatta Apple IPad Pro A1876 gen 3, 256GB modell: MTFN2KN/A serienummer: DLXY12LAK7RH, repig skärm
KitchenAid classic matberedare 3,1 L, 3 funktioner, modellnummer: 5KFP1325 ny i originalkartong. Ej på visning
Musikinstrument Träblås
Yamaha custom z flygelhorn YFH-8310Z, made in Japan, med munstycke i hård väska. Ej på visning
Musikinstrument Träblås
Kornett Bach Stradivarius 18, model:184, snr:705908, ventilknappar i pärlemor, med munstycke Denis Wick 3B. Ej på visning
Ljuskrona, förgylld, 1 prisma saknas, plats för ljuskällor, sladd saknar lamppropp, ej nykopplad elektronik. Ej på visning
Elgitarr, Harley Benton, svart, modellnr:HB-10G, mindre nagg på kroppen, i mjukt fodral, med strömkabel, brukshandvisning samt tillbehör.
Konst Skulpturer
Skulptur av John Cutrone (1955-) "Havanna", man med Cigarr, Sign: Cutrone, Höjd 46cm, på sockel 14,5x12,5cm
Elektronik TV-apparater
Smart-tv, Samsung, Qled 75", 2020, modellnr: QE75Q70TATXXC, snr:0FH13HKNB02307E i orginalförpackning. Visas och hämtas hos Sefina i Jönköping