Avslutad | Pant – Tisdag 24 augusti 2021
Fritid Sport
Fiskespö Westin W4 Powercast-T 8,6´´ XXH 40-130g (multi), FR27812, i fodral med kvitto. Ej på visning
Herrur Eterna boett 18K brv 27,0, graverat läderarmband 17-21cm , quartz, batteribyte behövs, i etui
Herrur Omega Constellation quatz, batteribyte behövs, med slitet läderarmband 17-21cm, med datum
Elektronik Musik
Förstärkare Gitarrcombi Spider V 20 line 6 20 Watt, med elsladd, snr:(21) S6A2L7026005683, manual, kvittio, i sliten kartong, ej visning
Kamera canon Eos 700D Snr; 033075020203, standarsobjektiv canon EFS 18-55mm 447204072534, telelens canons EF-S 55-250mm, med filter, lampa, laddare, extra batterier i kameraväska
Bärbar dator Asus Chromebook C423BA-BV0028, 14", med optiskt mus, återställd, med laddningssladd, RAM-minne: 4 GB Processormodell: Intel Celeron N3350
Klockor Gucci
Damur Gucci G-case i stål med svart urtavla, quartz, modellnr: 02098944, med extra länk, i box
Damur Omega Lady Tool 107 genève Dynamic, med datum,läderarmband 16-20cm, skador i inre boetten
Tissot herrur stål, quartz, batteribyte behövs, refnr: L875/975K snr:TKS-JA-11802, kronograf, i box, tidtagning återställer ej korrekt, datum, safirglas, repor, viklås, extra länkdelar som ej hör ihop med klockan
Pärlcollier lås 14K vitguld brv 50,0g, med odlade pärlor Ø5m och diamanter 3xca0,01ct, längd:90,5cm