Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021
Klubbad för
Bestickset 3 delar, S830 147,5g modell: Chippendale( Bordsgaffel 1st 180mm, Bordskniv 1st 202mm, Bordssked 1st 181mm)
Boris Karafelov, (1946-), litografi, signerad och numrerad 122/295, mått: 31,5x35,5cm i ram. Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34 Stockholm
Kedja Pansar 18K 95g längd: 39,5cm, bredd: 8mm, med diamanter 131xca0,01ct, en dia saknas
Halssmycke Venezia 18K vitguld 12,7g längd: 46cm, med integrerat hänge med sten och diamanter