841 - 860 av 1 198
1...424344...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021

Klubbad för

Bestickset 3 delar, S830 147,5g modell: Chippendale( Bordsgaffel 1st 180mm, Bordskniv 1st 202mm, Bordssked 1st 181mm)

700 kr

Utrop: 850 kr

Efterrättskedar 2st S830 58,0g, 150mm, modell: Chippendale

325 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar 6st S830 83,5g, 120mm, modell: Chippendale

Utrop: 550 kr

Såsslev 1st S925 64,4g, 170mm

Utrop: 425 kr

Såsslev 1st S800 62,1g 176mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Boris Karafelov, (1946-), litografi, signerad och numrerad 122/295, mått: 31,5x35,5cm i ram. Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34 Stockholm

Utrop: 425 kr

Klackring 18K 5,3g Ø20½, med repig sten, graverad

Utrop: 2 000 kr

Ring 14K tvåfärgad 4,2g Ø20, graverad

Utrop: 1 500 kr

Kedja Pansar 18K 95g längd: 39,5cm, bredd: 8mm, med diamanter 131xca0,01ct, en dia saknas

Utrop: 42 000 kr

Kedja Venezia 18K 5,4g, längd: 52,5cm, bucklig

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 1,5g höjd: 20mm, bredd: 15mm, repig

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 12,4g höjd: 45mm, bredd: 26mm, repigt plexiglas

Utrop: 1 600 kr

Kedja Pansar 14K 17,6g längd: 53cm, bredd: 3mm

Utrop: 6 200 kr

Armband 18K tvåfärgat 13,8g, längd: 17,5cm ,bredd: 8mm

Utrop: 6 800 kr

Kedja 18K Venezia 1,4g, defekt

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,4g, hjärta, defekt

Utrop: 200 kr

Halssmycke Venezia 18K vitguld 12,7g längd: 46cm, med integrerat hänge med sten och diamanter

6 100 kr

Utrop: 6 600 kr

Ring 18K 3,7g Ø19¾, skev

Utrop: 1 600 kr

Kedja ihålig Figaro 14K 11,4g, längd: 51,5cm, bredd: 5mm, ihålig

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Armband 18K med integrerat lejonhuvud 146,5g längd: 19,5cm, bredd: 20mm